Data i godzina premiery DLC Ostatnia dawka GTA Online


Chcesz wiedzieć, kiedy data i godzina premiery nowego DLC Last Dose do GTA Online będzie? Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce. Pokażemy wam, kiedy rozpocznie się ostatni rozdział historii GTA Online Drug Wars, a także czego możecie się spodziewać po aktualizacji pod względem zawartości. Przejdźmy do rzeczy.

Data i godzina premiery DLC Ostatnia dawka GTA Online

Data i godzina premiery DLC Ostatnia dawka GTA Online

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem DLC Last Dose GTA Online ukaże się 16 marca 2023 r., ale twórcy nie wspominają o dokładnym czasie premiery. Więc będziemy musieli zaangażować się w pewne domysły. Prawie każda aktualizacja GTA Online pojawia się między 9 a 10 rano GMT, więc prawdopodobnie tak będzie również w tym przypadku. Możemy więc spodziewać się go około 9:00 czasu środkowoeuropejskiego / 4:00 czasu wschodniego / 1:00 czasu pacyficznego. Oznacza to, że kochani z Korei i Japonii najprawdopodobniej uzyskacie dostęp do Last Dose około 17:00 lub 19:00 / 21:00 w Australii / Nowej Zelandii. Zaktualizujemy przewodnik o więcej informacji, jeśli będzie dostępny.

Jest to więc najbardziej prawdopodobna data i godzina premiery DLC Last Dose w GTA Online. Będziesz mógł w nią grać na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i oczywiście na PC. Jeśli chodzi o to, jaka będzie nowa zawartość, cóż, Last Dose zakończy nadrzędną historię sagi Drug Wars. Jak ujęto w poście, do którego prowadzimy link powyżej: „Dotrzyj na dno króliczej nory w pięciu nowych misjach fabularnych, które ujawniają tajemniczy związek między nielegalnym handlem narkotykami w Los Santos a przemysłem farmaceutycznym, gdy dr Isiah Friedlander powraca do walki siać spustoszenie w tym oszałamiającym i pokręconym finale”. Więc przygotuj się na „przykuwające wzrok zakończenie tej historii z eksplozją halucynacji, porwań i zemsty”.Źródło : https://www.gosunoob.com/grand-theft-auto-5/gta-online/last-dose-dlc-release-date-time/