Czym są serwery NoPixel i jak grać w GTA Roleplay (RP)


Grand Theft Auto V okazał się sukcesem wykraczającym poza wszelkie metryki, a GTA Roleplaying (RP) na niektórych z największych serwerów, takich jak NoPixel, utrzymało swoją popularność nawet 8 lat po pierwotnym wydaniu gry.

W przeciwieństwie do GTA online, gdzie gracz może zrobić tylko tyle, GTA RP pozwala użytkownikom odgrywać całe fantastyczne życie podczas interakcji z innymi, prawdziwymi graczami społeczności, działając z własnej woli.

Gracze mogą podjąć legalną karierę jako mechanik, prawnik, pracownik sanitarny, kierowca ciężarówki, a nawet policjant. Istnieje jednak również wiele nie tak prostych sposobów zarabiania na życie, takich jak zostanie członkiem gangu i zbieranie raportów, mających na celu obalenie obecnego króla przestępczości lub działanie jako podwójny agent. Możliwości zaprojektowania własnej postaci są nieograniczone i na tym polega atrakcyjność rzeszy graczy, którzy chcą być częścią akcji.

Wraz z przejęciem Twitcha przez GTA V RP w 2019 r. wzrost liczby popularnych streamerów, którzy napływali na serwery NoPixel, był nie do powstrzymania, a fani nie chcą niczego innego, jak odgrywać role ze swoimi ulubionymi streamerami. Ale jest sporo obręczy, przez które trzeba przeskoczyć, zanim rozerwie się miasto Los Santos. Przejdźmy do tego.

Co to jest NoPixel?

GTA 5 RP

NoPixel jest z pewnością największym serwerem, jeśli chodzi o roleplaying w GTA V. Jest to nie tylko pierwszy wybór najpopularniejszych streamerów, ale także największy, między innymi Redline, GTA:World i TwitchRP. Najnowsza aktualizacja NoPixel 3.0 przyniosła do gry napływ nowych graczy, a zwiastun zapowiadał wiele nowych funkcji.

Będąc jednym z najbardziej poszukiwanych serwerów GTA RP, nadal zachowuje swoją wyłączność, jeśli chodzi o dopuszczanie graczy na głównym serwerze. Wraz ze wzrostem jego popularności proces umieszczania na białej liście dla głównego serwera został zamknięty i trwa od około roku. Ponieważ nie wszyscy są w stanie dostać się na główny serwer (chyba że są już sławni na Twitchu), NoPixel uruchomił na początku tego roku serwer publiczny, zarówno dla początkujących widzów, jak i streamerów.

Utrzymuje swoje standardy jako najlepsze miejsce docelowe GTA V RP, a zatem wymaga szczegółowego procesu składania wniosków i miesięcznej darowizny (prawdopodobnie), aby nawet wziąć pod uwagę jedno z jego pożądanych miejsc. W dowolnym momencie dostępnych jest do 250 miejsc, co stanowi znaczne ulepszenie w stosunku do pierwotnego limitu 32.

Kto gra na NoPixel?

Zrzut ekranu GTA 5 RolePlay

Największym streamerem na serwerze jest xQc. Po zabawie na głównym serwerze i zbanowaniu z NoPixel 3.0 w maju 2021 r., uczynił serwer publiczny swoim podwórkiem.

W niedawnym streamie połączył siły z innymi streamerami, takimi jak Sykkuno i Team Rocket, a gang dokonał historycznego napadu, który obrabował trzy oddzielne banki w ściśle przeprowadzonej operacji, pokonując graczy przebranych za policjantów.

Są też inne nazwiska, które wskoczyły na modę GTA RP, takie jak Shroud, Sodapoppin, Trainwrecks i Surefour, wszystkie popełniając „grand theft auto” po lewej, prawej i pośrodku.

Jak dołączyć do publicznego serwera GTA RP NoPixel

Proces zdobywania miejsca na serwerze NoPixel wymaga posiadania gry przede wszystkim. Ponadto użytkownicy konsoli nie mogą dołączyć, ponieważ mod FiveM (struktura modyfikacji dla wielu graczy) jest mandatem do gry. Do wypełnienia jest również szczegółowy formularz zgłoszeniowy.

GTA Nopixel

1. Pobierz grę

Musisz kupić kopię GTA V, jeśli jeszcze jej nie posiadasz. Możesz udać się do Steam lub Epic Store, aby to zrobić. Epic Games ma nawet od czasu do czasu wyprzedaże, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz zaoszczędzić kilka dolców.

2. Pobierz mod FiveM

Potrzebujesz zainstalowanego na komputerze modu FiveM, ponieważ tego używa NoPixel, aby umożliwić graczom dołączanie do niestandardowych serwerów. Ponieważ instalowanie modów nie jest możliwe na konsolach, PC jest jedyną platformą, na której można grać.

3. Utwórz konto NoPixel

Konto na forum NoPixel jest potrzebne przed rozpoczęciem wypełniania formularza zgłoszeniowego. Po prostu przejdź na stronę NoPixel i utwórz konto, wpisując swój identyfikator Steam lub Epic Games i swoje kanały społecznościowe, jeśli chcesz. Ostatnim krokiem jest połączenie konta Discord.

4. Połącz się z serwerem publicznym

Teraz masz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć proces aplikacji. Zostaniesz poproszony o kilka pytań, aby pomóc moderatorom ocenić Twoje wcześniejsze doświadczenia związane z odgrywaniem ról i powagę całego procesu. Jest to ważny krok, który może zwiększyć lub zmniejszyć Twoje szanse na akceptację.

5. Poczekaj w kolejce

Teraz zaczyna się Twoje oczekiwanie na akceptację, które może trwać długo. Użytkownicy zgłaszali, że lista oczekujących czasami osiąga nawet 2000 kandydatów. Sama strona NoPixel odnotowuje czas oczekiwania na od 14 do 30 dni. Miej oko na powiadomienia. Możesz jednak wpłacać miesięczną darowiznę z nadzieją, że Twoja aplikacja podbije górę.

6. Zacznij grać

Gdy już jesteś w grze, możesz wyruszyć na ulice Los Santos i rozegrać swoje fantazje ze znajomymi i ulubionymi streamerami.

Jakie pytania są zadawane we wniosku?

Ze względu na setki, a nawet tysiące graczy ubiegających się o ograniczone miejsca na serwerze NoPixel, proces aplikacji jest nieco rygorystyczny, jeśli chodzi o pytania, na które gracze muszą odpowiedzieć.

Pytania wahają się od prostych, takich jak „Jaka jest twoja definicja odgrywania ról?” lub „Jakiego rodzaju postać zamierzasz odgrywać?” do bardziej sytuacyjnych, takich jak „Zostajesz zatrzymany na muszce przez nieznajomego przed twoim mieszkaniem. Co robisz?’.

Chociaż zawsze możesz poświęcić trochę czasu na przemyślenie swoich odpowiedzi i wymyślenie dobrej historii dla własnej postaci, jest wielu pisarzy, którzy są gotowi napisać dla Ciebie aplikację za niewielką opłatą. Tak, to są czasy, w których wszystko ma swój rynek.

Jeśli Twoja aplikacja nie zostanie zaakceptowana, zawsze możesz złożyć wniosek ponownie, w sumie do 5 prób.

Publiczny serwer NoPixel GTA RP – poziomy cenowe

Poziomy cenowe dla publicznego serwera NoPixel są obecnie następujące:

  • Poziom 1 — 15 USD
  • Poziom 2 — 30
  • Poziom 3 — 50
  • Poziom 4 — 150 .$
  • Poziom 5 — 250
  • Poziom 6 — 500 USD

Pamiętaj, że te subskrypcje są comiesięczne i reprezentują jedynie dobrowolne wsparcie, jakie gracz chce okazać społeczności i utrzymać serwery przy życiu. Zapisanie się na którykolwiek z poziomów nie gwarantuje Ci miejsca. Po prostu zwiększa szanse, że Twoja aplikacja zostanie przeczytana jako pierwsza i będzie miała większą wagę.

Zasady publicznego serwera NoPixel GTA RolePlay

No Pixel ma rozbudowany zestaw zasad, których muszą przestrzegać wszyscy gracze. Ma to na celu zapewnienie realistycznego i przyjemnego doświadczenia dla wszystkich graczy na serwerze. Jeśli ktoś spróbuje ich lekceważyć i grać lekkomyślnie, istnieje duża szansa, że ​​zostanie trwale usunięty z białej listy.

Zasady serwera

Już w procesie aplikacji gracze są informowani, że „nienawistne komentarze”, „łamanie postaci” i „tworzenie wielu postaci” w większości przypadków będą prowadzić do kary i bana. Na forum znajdują się szczegółowe zasady i instrukcje, jak prowadzić swoją postać w świecie i jak wchodzić w interakcje z innymi graczami i postaciami.

Oczekuje się również, że przed dołączeniem do gry będziesz mieć przyzwoitą konfigurację mikrofonu.

Monety deweloperskie NoPixel GTA RP Server

NoPixel oferuje również graczom przewagę dzięki walucie w grze w postaci Monet Deweloperów. Jedna moneta dewelopera przekłada się na 1000 USD waluty w grze i możesz kupić 90 monet za około 100 USD. Sklep No Pixel stwierdza, że ​​​​wartość Dev Coin może się zmieniać, ale możesz uzyskać około 90 000 USD waluty w grze za 100 USD prawdziwych pieniędzy.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=AED5F21E9BB343FBA9EF17D98EB36692&url=https%3A%2F%2Fwww.techshout.com%2Fnopixel%2F&c=2218537478749469851&mkt=fr-fr