Czy sterowanie w stylu GTA 5 ułatwi wykonywanie misji w GTA The Trilogy Definitive Edition?


Odkąd pojawiły się wieści o GTA The Trilogy Definitive Edition, fani zadawali sobie wiele pytań. Jak to będzie wyglądać? Jak sprawdzi się w stosunku do oryginału? Czy sterowanie będzie takie samo jak w starych grach?

Teraz na wiele z tych pytań uzyskano odpowiedzi, a społeczność GTA musi tylko trochę poczekać, aby doświadczyć nowej trylogii na własne oczy.

W tym artykule omówimy, w jaki sposób sterowanie GTA 5 może ułatwić wykonywanie misji w GTA The Trilogy Definitive Edition.


Dlaczego sterowanie GTA 5 jest o wiele lepsze?

Porównując obecne sterowanie używane w GTA 5 ze starszymi z GTA 3, Vice City i San Andreas, naprawdę podkreśla różnicę.

Rockstar dokonał ogromnych ulepszeń w swojej grafice i sterowaniu przed wydaniem GTA 5. Jednym z najbardziej godnych uwagi ulepszeń był sposób, w jaki wprowadzono koło uzbrojenia i koło stacji radiowej. To był tak duży krok naprzód w porównaniu z przewijanymi wersjami broni i wyborem radia w oryginalnych grach.

Poziom kontroli, jaką gracze mają nad celowaniem, a także łatwość wyboru broni w GTA 5 ułatwia misje. Teraz postacie nie ograniczają się do strzelania tylko w dwóch kierunkach podczas jazdy, tak jak w GTA 3. Z pewnością sterowanie w GTA 5 znacznie ułatwi misje w Trylogii.


Gracze GTA pamiętają stare sterowanie

Jeden sposób na przejazd (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda.com)
Jeden sposób na przejazd (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda.com)

Fani oryginalnych gier GTA pamiętają, że irytowało ich celowanie i wybieranie broni.

W pewnym sensie fajnie i łatwo było przewijać broń i stacje radiowe. Była to jednak, że tak powiem, „ulica jednokierunkowa”, co oznacza, że ​​gracze mogli przewijać w radiu tylko w jednym kierunku (w dół) oraz dwa kierunki wyboru broni (lewo czy prawo).

Podczas gdy weterani natychmiast przyzwyczaili się do tego we wszystkich trzech oryginalnych grach, fani GTA 5 martwili się, że będą musieli cofnąć się z kontrolą w nowej trylogii. Najlepszą wiadomością dla tych ostatnich jest to, że Rockstar zrezygnował ze starego stylu selekcji. Ulepszyli Trylogię, dodając koła wyboru, które tak bardzo kochają obecni gracze GTA.


Sterowanie GTA 5: Łatwiejsze misje

Ogromna poprawa (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda.com)
Ogromna poprawa (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda.com)

Na szczęście Rockstar potwierdził, że zremasterowana Trylogia GTA wprowadziła odpowiednie zmiany w mapie, kole broni i kole stacji radiowej.

Oznacza to, że sterowanie w stylu GTA 5 pomoże graczom w Trylogii poczuć się znacznie bardziej komfortowo, nie odrywając ich od tego, co teraz znają jako standardową praktykę.

Ukończenie starych misji będzie teraz znacznie łatwiejsze dzięki ulepszonym aktualizacjom celowania i mniej ograniczonej kontroli.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=F57521AA8FEA4FA797F55EB2E197065C&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fwill-gta-5-style-controls-make-completing-missions-gta-the-trilogy-definitive-edition-easier&c=481875550032751934&mkt=fr-fr