Czy Rockstar Games sugeruje GTA 6 ze zdjęciem urodzinowym?

Jak wynika z wirusowego wątku zawierającego wszystkie wskazówki, Rockstar Games w dalszym ciągu drażni fanów w związku z premierą Grand Theft Auto Six. Ponieważ piąta część serii GTA obchodziła swoje dziesiąte urodziny, twórcy gry uczcili tę okazję w mediach społecznościowych. Jednak jeden z obserwujących użytkowników odkrył subtelną wskazówkę na rocznicowej okładce, która sugeruje, że premiera szóstej gry jest nieuchronna. Zdjęcie przedstawia samolot lecący w stronę znaku „VI”, którego na oryginale nie było. Odkąd oryginalny post stał się wirusowy, użytkownik nadal dzieli się kolejnymi wskazówkami, które ich zdaniem wskazują na premierę GTA VI.

Wskazówki prowadzące do GTA VI

Jedna z podpowiedzi dotyczy plakatu musicalu „Vice” z GTA V, który sugeruje wprowadzenie bohaterów płci męskiej i żeńskiej inspirowanych notoryczną parą przestępczą Bonnie i Clyde. Kolejną wskazówkę można znaleźć w San Andreas Definitive Edition, gdzie można zobaczyć obraz domu w Miami na Florydzie, którego nie ma w oryginalnej grze. Podobnie w Vice City Definitive Edition do basenu w kształcie litery „R*” dodano sześć punktów zamiast oryginalnych pięciu. Te wskazówki, wraz z innymi, wywołały spekulacje wśród fanów na temat premiery GTA VI.

Reakcje fanów

Po udostępnieniu wskazówek fani zalali sekcję komentarzy swoimi przemyśleniami. Niektórzy użytkownicy ostrzegają przed nadmiernym czytaniem wskazówek, inni uważają, że Rockstar Games celowo umieściło je w grze, aby drażnić premierę GTA VI. Debata wśród fanów podkreśla podekscytowanie i oczekiwanie wokół długo oczekiwanej gry.

Świętujemy 10. rocznicę Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V zostało pierwotnie wydane przez Rockstar Games w 2013 roku i od tego czasu stało się tytułem medialnym wszechczasów, który odniósł największy sukces finansowy. Aby uczcić dziesiątą rocznicę istnienia, Rockstar ogłosił specjalne wydarzenie w GTA Online, oferujące ekskluzywne stroje i bonusy. Ciągły sukces GTA V tylko zwiększa oczekiwanie na kolejną część ukochanej serii.

Źródło: www.bing.com