Czy Railgun jest w GTA 5 Online? Jak zdobyć, kiedy zostanie wydany


Zimowa aktualizacja GTA 5 Online 2022 jest już dostępna i dostępna do grania, ale wielu graczy Grand Theft Auto oczekuje powrotu karabinu kolejowego, a oto, jak zdobyć broń, gdy w końcu zostanie wydana.

Jak dotąd grudzień był fantastycznym miesiącem dla fanów Grand Theft Auto Online. Gracze otrzymali DLC Los Santos Drug Wars, a to dodało kilka nowych samochodów, a także narkotyki jako operację.

Podczas gdy DLC Los Santos Drug Wars było jak dotąd fantastyczne, gracze oczekują – a być może obawiają się – nadejścia wszechpotężnej broni.

Asfalt 9 | Zwiastun aktualizacji Winterfest

BridTV

11684

Asfalt 9 | Zwiastun aktualizacji Winterfest

https://i.ytimg.com/vi/WtezbPGC1rA/hqdefault.jpg

1207700

1207700

Centrum

13872

Czy Railgun jest w GTA 5 Online?

Na dzień 23 grudnia karabin maszynowy nie pojawił się jeszcze w Grand Theft Auto Online.

Według przecieków zgłoszonych przez YouTubera Hakiii, działo ma pojawić się w GTA 5 w ciągu pierwszych dwóch tygodni stycznia 2023 r. Biorąc pod uwagę, że cotygodniowe aktualizacje pojawiają się zwykle w czwartek, oznacza to, że broń może pojawić się 5 lub 12 stycznia.

Żadne z powyższych nie zostało jednak oficjalnie zgłoszone przez Rockstar Games. Zaktualizujemy ten artykuł, jeśli coś się zmieni.

Jak dostać się do Grand Theft Auto

Będziesz mógł zdobyć działo w GTA 5 Online, gdy wróci do Los Santos przez podróżujące Gun Vans.

Za przeciekającego Fluffball, na początku przyszłego roku pojawią się podróżujące Gun Vans oferujące ekskluzywne przedmioty. Wyciek zauważa ponadto, że Rockstar może zmienić wszystkie miejsca Gun Van poprzez cotygodniowe aktualizacje.

Fluuffball udostępnił również film pokazujący, jak ikona podróżującego Gun Van będzie pojawiać się na mapie, aby gracze mogli ją znaleźć. Ponadto ten film pokazuje również działo kolejowe wycenione na 730 000 USD.

Wiele osób nie może się doczekać powrotu broni, ale jest też wielu, którzy obawiają się jej przybycia ze względu na jej OP.

Z innych wiadomości, kiedy rozpocznie się wydarzenie Overwatch 2 Winter Wonderland? Czas rozpoczęcia i nagrody

Źródło : https://www.hitc.com/en-gb/2022/12/23/is-the-railgun-in-gta-5-online-how-to-get-when-it-releases/