Czy potrzebujesz PS Plus do gry w GTA Online?


GTA Online był bardzo oczekiwanym ostatnim elementem układanki dla szalenie popularnego GTA V. Podczas swojej pierwotnej premiery w 2013 roku Rockstar wydał kilka teasów GTA Online podczas ich GTA V podgląd filmów. Ta funkcja została ostatecznie wydana w 2015 roku, a gracze z całego świata chwalili ją jako doskonałe rozszerzenie gry wieloosobowej do gry po zakończeniu historii.

Ten model był tak popularny, że kolejny ogromny hit Rockstara, Red Dead Redemption 2zastosował te same funkcje w swojej grze za pośrednictwem Red Dead Online. Obie te gry miały swój własny urok, a społeczność internetowa powtarzała podobne odczucia, gdy grali w gry przez lata.

Chociaż funkcje online tych gier były dostępne za darmo na platformach takich jak PC, na urządzeniach PlayStation była to inna historia.

Wejdź do PlayStation Plus

Obraz przez Sony

Pomimo tego, że jest to jedyna gra obejmująca trzy generacje konsol, początkowo gra została wydana na PlayStation 3, a następnie została przeniesiona na PlayStation 4 i PlayStation 5, funkcje sieciowe były dostępne tylko dla dwóch ostatnich. Po zakupie gry i zarejestrowaniu kopii będziesz musiał dokonać dodatkowego zakupu, aby zagrać w tę grę.

Tutaj wkracza PlayStation Plus lub po prostu PS Plus.

PS Plus to usługa subskrypcji PlayStation, która umożliwia graczom dostęp do kilku ekskluzywnych funkcji i gier, składających się z setek aktualnych i klasycznych gier z ostatnich kilku dekad.

GTA Online to jedna z funkcji związanych z PS Plus, a jeśli grasz online, musisz mieć aktywną subskrypcję PlayStation Plus.

Ale w niektórych przypadkach Sony umożliwia odtwarzanie tej funkcji bez konieczności posiadania aktywnej subskrypcji. Chociaż nie zawsze jest to możliwe, zdarza się to wystarczająco często, aby gracze to zauważyli.

Czy można grać? GTA Online bez PlayStation Plus?

Obraz za pośrednictwem Rockstar

Chociaż nie jest to funkcja stała, w niektórych przypadkach gracze PlayStation mogą uzyskać dostęp do GTA Online funkcje przez ograniczony czas pomiędzy nimi. Zwykle dzieje się to w wyniku zdarzenia lub po prostu w ramach bezpłatnego okresu próbnego przez krótki czas.

Jednak po zakończeniu okresu próbnego kończy się to GTA Online doświadczenie. Dzieje się tak, dopóki nie kupisz lub nie odnowisz subskrypcji PS Plus.

W tej chwili funkcje online nie działają już bez subskrypcji PS Plus, więc jeśli chcesz teraz zagrać w tę grę, najlepiej jest zarejestrować się w PlayStation Plus. Usługę można kupić w ramach trzech poziomów subskrypcji.

  • PlayStation Plus (1 miesiąc) – 9,99 USD
  • PlayStation Plus (3 miesiące) – 24,99 USD
  • PlayStation Plus (12 miesięcy) – 59,99 USD

To idealny moment, aby rozpocząć lub wznowić swoją podróż w GTA Online dzięki kilku nowym funkcjom dodanym do gry ostatnio i większej liczbie aktualizacji zaplanowanych przez Rockstar, w tym kilku nowym uzbrojeniu, pojazdom, właściwościom, napadom i nowym sposobom zarabiania pieniędzy niż kiedykolwiek zanim.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634f846f5fb5485eb8c766818e05cbcb&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fgeneral%2Fnews%2Fdo-you-need-ps-plus-to-play-gta-online&c=6214426784919573058&mkt=fr-fr