Czy GTA Trilogy Definitive Edition jest na Steam Deck?


GTA Trilogy Definitive Edition, zbiór niektórych z najpopularniejszych tytułów Rockstar Games, spotkał się z szeroką krytyką podczas pierwszego wydania. Jego dostępność na wielu platformach również nie przyczyniła się do zdobycia przychylności zarówno zwykłych, jak i profesjonalnych graczy.

TERAZ PRZECZYTAJ: Cotygodniowa aktualizacja GTA Online na 19 stycznia

Jest jednak jedna popularna konsola, która wciąż nie została zaszczycona dzielącą obecnością tej osławionej kolekcji. Z tego powodu gracze pytają teraz, czy GTA Trilogy Definitive Edition jest na platformie Steam. Oto, co wiemy.

Czy możesz grać w GTA Trilogy Definitive Edition na platformie Steam?

Tak, możesz teraz kupić i grać w trylogię na Steam Deck zgodnie z an zapowiedź od Rockstar Games. Dla tych, którzy chcą zagrać w tę grę na potężnej przenośnej konsoli Valve, jest ona obecnie dostępna w ramach wyprzedaży Rockstar Games Publisher na Steamie, więc teraz jest najlepszy czas, aby ją odebrać.

TERAZ PRZECZYTAJ: Czy GTA to gra międzyplatformowa czy międzyplatformowa?

Chociaż początkowo można było ją kupić dla systemów Windows podczas pierwszej daty premiery w 2021 r., Pierwotnie można ją było kupić tylko za pośrednictwem Rockstar Games Launcher. Teraz, gdy jest dostępny na bardzo popularnej platformie Valve, z pewnością będzie w stanie dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Mamy nadzieję, że problemy, które nękały gry podczas premiery, należą już do przeszłości. Na podstawie ostatnich reakcji społeczności wydaje się jednak, że te usterki utrzymują się nawet do dziś. Na szczęście zbliżające się nadejście GTA VI może wkrótce sprawić, że społeczność zapomni o tym znaczącym błędzie. Jednak bez konkretnej daty może minąć dużo czasu, zanim gracze będą mogli przejść obok tego mniej niż idealnego hołdu.

GTA Trilogy Definitive Edition jest obecnie w sprzedaży na platformie Steam za 29,99 USD, czyli znacznie poniżej zwykłej ceny 59,99 USD. Dostępnych jest również wiele innych popularnych tytułów, takich jak Red Dead Redemption i Bully.

Źródło : https://www.videogamer.com/news/gta-trilogy-definitive-edition-steam-deck/