Czy GTA 6 pojawi się dużo wcześniej niż oczekiwano? Nowy przeciek daje nadzieję!


Od dłuższego czasu fani czekali na tytuł Grand Theft Auto 6, ale kiedy tytuł zostanie wydany? Nie podaliśmy daty, nic podobnego w Rockstar Games, dlatego wielu graczy obawia się, że GTA 6 może upłynąć dużo czasu. Ale wyczekiwany tytuł może pojawić się znacznie wcześniej, niż wcześniej zakładano.

Kiedy Grand Theft Auto 6 było gotowe?

Konto konta Twitter GTA 6 niedawno udostępniło wiadomości i Leaks 2.0 kilka zrzutów ekranu, pochodzących z różnych źródeł, które wydają się pochodzić z samej gry. Dzięki zdjęciom GTA 6 jest w rzeczywistości znacznie bardziej zaawansowane niż w latach 80.

Oprócz wyjaśnienia Rockstar Games Insider Tez2, znaleziono kilka plików zarówno dla wersji beta, jak i beta gry. Według użytkownika, który obawiał się wcześniejszych przecieków, prace nad GTA 6 mogły osiągnąć swój ostatni etap, zamiast być we właściwym czasie.

Myślę, że czytniki PC są bardziej popularne niż czytniki gier.

Insider jest pewien: GTA 6 na pewno zostanie przełożone!

Informator Tom Henderson jest pewien, że GTA 6 zostanie ponownie przełożone, bez względu na to, które wydanie zostanie ogłoszone na mecz.

GTA 6: Nowy przeciek! The Insider donosi ze zwiastuna Reveal.

Premiera zwiastuna GTA 6 najwyraźniej już niedługo. Przynajmniej jeden informator ujawnił już pierwsze szczegóły.

Oczywiście nie oznacza to, że możemy spodziewać się premiery GTA 6 bardzo szybko. Efekt końcowy jest zbyt duży, nie tylko ze względu na duże tytuły i szczegółowe środowisko. Nawet jeśli to całkiem zabawne, wiedzieć, że Rockstar Games pojawiło się dawno temu z GTA 6.Źródło : https://game-news24.com/2023/02/01/will-gta-6-appear-much-earlier-than-expected-new-leak-gives-hope/