Czy GTA 6 otrzyma wersję mobilną w wyniku umowy Zynga?


„Być może co najważniejsze, mamy zdolność [with Zynga] – zarówno od strony deweloperskiej, jak i wydawniczej – optymalizować tworzenie nowych tytułów; nowe tytuły oparte na podstawowej własności intelektualnej Take-Two. Wierzymy, że dysponujemy najlepszą kolekcją własności intelektualnej na konsole i komputery PC w branży rozrywki interaktywnej – i zasadniczo jest ona prawie całkowicie niewykorzystywana z urządzeń mobilnych i darmowych gier na całym świecie”.

Co więcej, Take-Two przygotowało prezentację zawierającą ten slajd, który sprawia, że ​​jest całkiem oczywiste, że zamierzają wykorzystać Zyngę do przeniesienia niektórych z ich najpopularniejszych właściwości na urządzenia mobilne i inne platformy free-to-play.

Kiedy połączysz wszystkie te elementy razem, łatwo można bezpiecznie założyć, że Rockstar, Zynga i każda inna powiązana grupa w końcu zamierzają doprowadzić GTA franczyzy (i inne serie) na urządzenia mobilne i inne platformy w sposób, którego niekoniecznie wcześniej próbowali. Teraz pytanie brzmi: „Co będzie ten telefon komórkowy?” GTA jak będzie wyglądała gra i jak ten plan wpłynie GTA 6rozwój?

Jeśli chodzi o to, mogę sobie wyobrazić kilka prawdopodobnych scenariuszy. Po pierwsze (którego też widziałem, więcej niż kilka osób zaczyna się bać) jest to GTA 6 będzie zasadniczo zaprojektowana jako gra mobilna, która będzie również dostępna na PC i konsole (podobnie jak coś w rodzaju Uderzenie Genshin). Chociaż jest to równie przerażająca i fascynująca myśl, nie sądzę, aby to było to, co Rockstar i Take-Two zamierzają jeszcze zrobić. Chyba że GTA 6 będzie znacznie mniej wymagający technicznie niż Red Dead Redemption 2 było, że prawie nie ma świata, w którym ta gra spełniłaby standardy technologiczne nowej generacji i PC oraz byłaby grywalna na urządzeniu mobilnym. Jestem pewien, że w każdej firmie zaangażowanej w tę transakcję jest wielu dyrektorów, śliniących się na myśl o takiej możliwości, ale prawdopodobnie jeszcze do tego nie dotarliśmy.

Myślę jednak, że jest możliwe (być może prawdopodobne), że Take-Two jest zainteresowany rozwojem przez Zyngę jakiejś mobilnej wersji GTA Online który będzie kompatybilny z istniejącymi wersjami GTA Online (jak również niezależnie od wersji tej koncepcji, która zostanie uruchomiona) GTA 6).

Nietrudno sobie wyobrazić, jak opłacalna jest mobilna wersja GTA Online może być, i choć trochę mnie smuci, że Take-Two jest prawdopodobnie znacznie bardziej zainteresowany następną wersją GTA Online niż oni GTA 6treści dla jednego gracza, które przynajmniej mogą zapewnić, że Rockstar będzie w stanie stworzyć kampanię zgodnie z ich upodobaniami i pozostawić więcej kwestii mobilnych i kompromisów na rzecz GTA Online część pakietu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=E7A0D9AF9E394AA4872C4253EA902231&url=https%3A%2F%2Fwww.denofgeek.com%2Fgames%2Fgta-6-zynga-mobile-port-rumor-deal%2F&c=8039840186975991871&mkt=fr-fr