Marvel’s Spider-Man 2: Epicka przygoda dla jednego gracza

Marvel’s Spider-Man 2: Tryb kooperacji zostaje odrzucony

Firma Insomniac Games ogłosiła na Twitterze, że ich najnowsza gra, Marvel’s Spider-Man 2, nie będzie miała trybu kooperacji. Zamiast tego, studio obiecuje „epicką przygodę dla jednego gracza”. Gra będzie kontynuacją tytułów Miles Morales i Marvel’s Spider-Man, a gracze będą mieli okazję wcielić się w dwóch pajęczych bohaterów: Petera Parkera i Milesa Moralesa.

Jak zagrać dwoma bohaterami pająków?

Od czasu zapowiedzi w 2021 roku, fani zastanawiali się, jak twórcy zmuszą nas do wcielenia się w obu postaci. Plotki przemawiały za trybem kooperacyjnym, ale Insomniac Games właśnie je zdementowało. Jednak pojawiły się sugestie, że gra może być podobna do GTA V, gdzie gracz może przełączać się między postaciami w dowolnym momencie.

„Nagle widzę więcej systemu podobnego do GTA V, w którym można dowolnie przełączać się między Milesem a Peterem” – napisał użytkownik na Twitterze.

To otwiera możliwość, że w otwartym świecie Marvel’s Spider-Man 2 gracze będą mogli zajmować się swoimi sprawami z dwoma pająkami, podczas gdy misje będą poświęcone konkretnej postaci.

Pracowity rok dla przyjaznego pająka z sąsiedztwa

Poza grą Marvel’s Spider-Man 2, 2023 rok będzie bogaty w tytuły związane z Spider-Manem. Pierwszy film animowany z Milesem Moralesem, Spider-Man Across The Spider-Verse, pojawi się 31 maja. Bohater będzie podróżować po multiwersie i napotkać setki alternatywnych wersji samego siebie. Wreszcie, film fabularny o Siergiju Kravinoffie, znanym jako Kraven the Hunter, pojawi się w kinach 4 października.

Źródło: https://asumetech.com/could-the-spider-man-2-video-game-resemble-gta-5-fact-or-fiction/.