Częściowo wycofane trofeum Numero Uno z GTA 5 można teraz odblokować przez ograniczony czas


Wyścigi morskie i skoki spadochronowe powróciły do ​​GTA Online, co oznacza, że ​​trofeum Numero Uno w Grand Theft Auto Vis jest teraz możliwe do odblokowania dla wszystkich graczy po częściowej rezygnacji w zeszłym miesiącu.

We wrześniu Rockstar usunął z GTA Online zarówno wyścigi morskie, jak i skoki spadochronowe, częściowo przerywając trofeum Numero Uno w grze i domyślnie jego platynę, zarówno w Grand Theft Auto V, jak i Grand Theft Auto V (PS3). Aby odblokować trofeum Numero Uno, musisz zająć pierwsze miejsce we wszystkich konkurencyjnych typach gier, w tym wyścigach morskich i pracach spadochronowych. Teraz oba tryby zostały ponownie uruchomione przez ograniczony czas, dając łowcom trofeów szansę na zajęcie pierwszego miejsca w tych trybach i odblokowanie trofeum.

„Wyścigi morskie i skoki spadochronowe również powracają na ograniczony czas, dając szansę na jego ukończenie tym, którzy jeszcze nie odblokowali trofeum/osiągnięcia „Numero Uno” – zauważa deweloper w swoim najnowszym poście Rockstar Newswire. „Aby zwolnić miejsce i pomóc w dobieraniu graczy, wybrane zadania GTA Online pojawiają się teraz w grze i wychodzą z niej z biegiem czasu”.

Rockstar nie określił, jak długo wyścigi morskie i skoki spadochronowe pozostaną w GTA Online, ale ponieważ serwery PS3 GTA 5 zostaną zamknięte 16 grudnia, zalecamy jak najszybsze zdobycie trofeum Numero Uno!

W innych wiadomościach dotyczących Grand Theft Auto, Koreański Komitet ds. Zarządzania Grami niedawno ocenił głośną zremasterowaną trylogię Grand Theft Auto.Source : https://www.truetrophies.com/n20153/gta-5-numero-uno-trophy-gta-online-sea-races-parachuting