Czego gracze GTA Online oczekują od nowej aktualizacji?


Nowa aktualizacja GTA Online cieszy niektórych fanów na 15 grudnia 2021 roku.

Na dobre lub na złe, GTA Online pozostanie z tą nową aktualizacją. Do GTA 6 zostało jeszcze kilka lat, przez co niektórzy fani są rozczarowani i sfrustrowani. Jednak Rockstar postanowił rzucić kość swoim fanom. Aktualizacja kontraktu będzie zawierać triumfalny powrót Franklina Clintona.

Gracze GTA Online nie mogą się doczekać nowej aktualizacji. Kontrakt skupi się wokół nowej agencji Franklina, której zadaniem jest odzyskanie skradzionych plików muzycznych. W nowej aktualizacji wezmą udział znani raperzy, w tym sam Dr. Dre. W najbliższych dniach będzie się czym zachwycać.


Oto, co gracze GTA Online chcą zobaczyć w nowej aktualizacji

Niektórzy gracze GTA Online nie mogą się doczekać, kiedy dostaną w swoje ręce tę nową aktualizację. Premiera Kontraktu odbędzie się 15 grudnia 2021 roku, czyli za niecały tydzień. Oto, co gracze GTA Online chcą zobaczyć w tej nowej aktualizacji.


Więcej czasu ekranowego dla Franklina i Lamar

Ta nowa aktualizacja GTA Online z Franklinem i Lamarem miała potencjał, by stać się niesamowitym DLC dla pojedynczego gracza. To mogło pokazać, co stało się z Franklinem po wydarzeniach z GTA 5, po prostu mówiąc…#GTAOnline #GTA 5 https://t.co/dsr89scJ7d

Jedną z głównych atrakcji GTA 5 była relacja między Franklinem a Lamarem. Ich zabawne wybryki stanowiły miły kontrast z dramatycznymi napięciami między Michaelem i Trevorem. Minęło kilka lat, ale sympatyczny duet w końcu powraca w GTA Online.

Przez długi czas gracze chcieli zobaczyć, co kombinują. Rockstar zwykle nie śledzi przyszłych wyczynów bohaterów. Teraz robią wyjątek z Franklinem, co jest mile widzianą zmianą.

Miło widzieć, jak przechodzi od skromnych początków do prowadzenia dobrze prosperującego biznesu. Franklin naprawdę uosabia doświadczenie GTA Online, ponieważ gracze muszą od czegoś zacząć. W końcu dotarł na szczyt łańcucha pokarmowego. Najlepsze jest to, że nigdy nie zostawił swojego najlepszego przyjaciela.


Nowa muzyka Dr. Dre i innych artystów

Dr. Dre i Anderson .Paak pojawi się w nowym DLC do GTA Online ?https://t.co/ifx1i3jWpd

GTA Online będzie zawierać zupełnie nowe utwory w aktualizacji Kontrakt. Dzięki wspólnym wysiłkom Dr. Dre i innych artystów muzycznych gracze będą mogli usłyszeć ekskluzywne utwory przeznaczone tylko do tej gry.

Pojawi się również nowa stacja radiowa, a także aktualizacje obecnych. Muzyka jest głównym aspektem GTA Online, zwłaszcza podczas jazdy samochodem. Rockstar wyraźnie daje z siebie wszystko, jeśli chodzi o muzykę w tej grze. Obiecują świetny wybór artystów muzycznych do aktualizacji The Contract.


Więcej broni i pojazdów

Odkąd on i jego wspólnicy przewrócili Union Depository, handlarz z Los Santos, Franklin Clinton, robił swoje własne ruchy. 15 grudnia przedstawiamy The Contract, nową historię GTA Online — zawierającą Dr. Dre, nową muzykę i nie tylko: rsg.ms/100b326 https://t.co/KNk96P1Osc

Aktualizacje GTA Online zawsze zawierają nowe bronie i pojazdy. Kontrakt będzie miał dużą siłę ognia z kompaktową wyrzutnią EMP i paralizatorem. Gracze GTA Online mogą również sprawdzić nowe klasyczne pojazdy. Aktualizacja wprowadzi czempiona Dewbauchee i jubileuszu Enusa.

Wreszcie, jest też Zbrojownia i Agencja. Niewiele wiadomo o tych właściwościach, ale Rockstar wkrótce ujawni więcej informacji. Gracze GTA Online nie muszą długo czekać, bo 15 grudnia 2021 jest tuż za rogiem, więc lepiej przygotujcie się.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.


Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=A56219BDA46E4501A809B7465884DA96&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fwhat-gta-online-players-expect-new-update&c=4721892045702261824&mkt=fr-fr