Czas aktualizacji GTA Online: informacje o dacie wydania kontraktu i informacje o aktualizacji DLCNiedługo pojawi się ostatnia aktualizacja GTA Online na 2021 r., która doda ekscytującą nową zawartość do świata Grand Theft Auto V.

Dobrą wiadomością jest to, że wszyscy otrzymają jednocześnie dostęp do DLC The Contract, bez względu na to, czy grają na PlayStation, Xboksie czy PC.

I chociaż Rockstar Games nie udostępniło pełnego harmonogramu, kiedy pojawi się nowy dodatek, mamy całkiem dobre pojęcie o tym, kiedy zostanie wydana następna łatka.

Tryb wieloosobowy GTA istnieje od dawna, a fani przyzwyczaili się do tego, jak wypuszczane są nowe dodatki.

Niestety dla tych, którzy chcą więcej treści, Rockstar zwykle czeka co kilka miesięcy, zanim uruchomi coś nowego.

Ale oczekiwanie dobiega końca, aż najnowsze DLC pojawi się w GTA Online, wraz z powracającą postacią.

Zamiast skupiać się na nowych misjach napadów lub zawartości wyścigowej, Rockstar Games doda swego rodzaju fabularne DLC.

W GTA Online: Umowa pojawi się powrót Franklina i jego psa Chopa, a także kilka innych znajomych twarzy.

Gracze łączą się z Franklinem, ekspertem hakerem Imani, Lamarem Davisem i Chop the dog, gdy pracują nad odnalezieniem zaginionego telefonu legendarnego producenta i niewydanej muzyki, którą zawiera.

Darmowe DLC doda zupełnie nowe utwory Dr. Dre wraz z innymi artystami w ramach zupełnie nowej stacji radiowej.

KIEDY WYJDZIE NOWA AKTUALIZACJA GTA ONLINE?

Rockstar Games ma zaplanowaną datę premiery GTA 5 Online The Contract DLC na środę, 15 grudnia.

Oczekuje się, że to nowe rozszerzenie dla wielu graczy będzie dość obszerne, a gracze powinni być gotowi na znalezienie dodatkowej przestrzeni, aby pomieścić całą nową zawartość.

Bazując na poprzednich wydaniach, spodziewamy się, że czas aktualizacji GTA Online zostanie ustawiony na około 11:00 czasu GMT.

Zgodnie z przewidywaniami spodziewamy się, że wdrożenie rozpocznie się po godzinie 9:00 GMT i prawdopodobnie będzie trwało przez kilka godzin, ponieważ Rockstars wypuszcza łatkę na PS4, Xbox One i PC w nieco innym czasie.

Nie oczekujemy dalszych wskazówek od Rockstar na ten temat, ale jeśli opublikują więcej informacji, na pewno dodamy je tutaj.

Wracając do nowego DLC i nowej wiadomości od zespołu GTA Online, nakreślono, czego można się spodziewać, gdy kontrakt wypadnie pod koniec tego tygodnia, mówiąc fanom: „W ciągu lat, odkąd on i jego wspólnicy przewrócili Union Depository, znane Los Santos hustler Franklin Clinton robił swoje własne ruchy.

„Witamy w F. Clinton and Partner, nowej „agencji rozwiązań dla celebrytów” skierowanej do elity Vinewood, która potrzebuje rozwiązań problemów wysokiego społeczeństwa.

„Franklin potrzebuje dwóch rzeczy, aby wystartować z agencją: niezawodnego partnera i ważnego, znanego klienta. Dzięki swojemu długoletniemu kontaktowi z LS — i nowo początkującemu przedsiębiorcy z branży konopi — Lamarowi Davisowi, który nawiązuje kontakt, możesz zostać partnerem, który pomoże Franklinowi przenieść firmę na wyższy poziom.

„Tymczasem po drugiej stronie miasta DJ Pooh kontaktuje się z Franklinem w sprawie ekscytującego potencjalnego klienta: jego bliskiego przyjaciela, Dr. Dre.

„Zagubiony w szaleństwie w drodze do Cayo Perico w zeszłym roku, okazuje się, że telefon Dr. Dre nie tylko zniknął – jest w niewłaściwych rękach. Co więcej, telefon zawiera również najgorętszą własność w mieście: nową, niewydaną muzykę samego Dr. Dre. To może być wielka przerwa, której potrzebuje Twoja agencja.

„Przygotuj się na szaloną i przezabawną przejażdżkę po Los Santos, od wrednych ulic starej dzielnicy Franklina po najgorętsze imprezy w mieście, od rozpustnych rezydencji po biura FIB i wszędzie pomiędzy nimi, dołączając do Franklina, eksperta hakerki Imani , Chop the Dog i załogę, aby zabezpieczyć cenne ślady Dr. Dre i zwrócić je ich prawowitemu właścicielowi.

Opublikowano w wtorek, 14 grudnia 2021 02:34:49 +0000

Czas aktualizacji GTA Online: informacje o dacie wydania kontraktu i informacje o aktualizacji DLCSource : https://www.truehollywoodtalk.com/gta-online-update-time-the-contract-release-date-news-and-dlc-patch-notes/