Cyberpunk 2077 wie, jak zrobić to, o co proszę GTA 6: szanuj mnie, kiedy dają mi odznakę


Jeśli jest jedna dobra rzecz, której doświadczyłem po móżdżku Reliktu, to brakuje mi całej części Cyberpunka 2077. I nie mam na myśli rozmów z Johnny’ego Silverhanda w którym nie wiesz, jak charakter Keanu Reevesaale przeżywając na nowo swoje przeszłe doświadczenia.

Były terrorysta i piosenkarz Samurai wyróżniał się tym, że był żebrakiem, kobieciarzem, alkoholikiem, brutalnym i wszelkimi negatywnymi kwalifikacjami, jakie można sobie wyobrazić. Dlatego za każdym razem, gdy byłem w stanie go kontrolować, pozwalałem sobie mieć broń w ręku, aby wiedzieć, dlaczego ten facet jest legendą Night City.

minione konflikty

Silverhand miał swój rozkwit ponad 50 lat temu, ale nie ma to większego znaczenia, biorąc pod uwagę długowieczność ludzi w futurystycznej dystopii. Dlatego mogę znaleźć Rogue’a, jednego z jego głównych ogniw w mieście i który zawsze nim jest zawieranie umów w życiu pozagrobowym. Johnny ostrzega mnie, żebym był z nią szczery, i widzę, że nie robi bałaganu, kiedy zostawia kobietę na lodzie, która wychodzi z tego, że ją przeklina.

Umowa jest prosta: zapłacę ci 15 000 edi, a ty podasz mi informacje potrzebne do skontaktowania się z Andersem Hellmanem. Facet jest teraz grubą rybą strzeżoną przez Kang Tao, chińską firmę, która konkuruje z Militech o największy kawałek wojskowego tortu. Samotny AV ma przemierzać firmowy szlak handlowy, a Hellman podobno się w nim znajduje. Problem pojawia się, gdy weźmie się pod uwagę, że atak na AV jest niezwykle skomplikowany.

Najbardziej odpowiednim punktem ekstrakcji jest Wyjedź z Night City na Jackson Plains, i chwyć faceta za pierś, ale potrzebujesz kogoś, kto jest ekspertem w tej dziedzinie. Niejaki Panam Palmer pochodzi z tego miejsca i będzie tym, który da mi depeszę w mojej podróży przez suche pustynie na zewnątrz. I to jest to, że najwyższa konstrukcja nie jest wieżowcem, ale szyldem opuszczonego motelu.

Arena, wszędzie arena

Panam naprawia swój samochód w pobliżu magazynu przemysłowego i widzę, że jest to osoba, która nie wie, jak zostawić przeszłość za sobą. Jako członkini plemienia Aldecaldos została odebrana przez własny lud tylko dlatego, że chciała pracować niezależnie jako najemnik. Nie wiem, czy jest zbyt dobra w wykonywaniu tej pracy, ale okazuje się, że to ona wściekła się na Rogue wcześniej w Afterlife. Jak mi mówi, jego partner Nash zdradził go podczas zadania, które miał dla Rogueukradł mu samochód i teraz był mu winien dość dużą zapłatę.

Świetnie, pomóż dziewczynie odzyskać jej „Konia bojowego” Thortona Mackinawa z rąk Raffen Shiv, kolejnego gangu pustynnych zbirów. Sugeruje to zasadzkę w Rocky Ridge, typowym miasteczku tranzytowym na odludziu, które nawet powyżej się rozpada iw którym absolutnie nikt nie mieszka. Ponieważ dokonanie zamachu stanu między dwojgiem będzie znacznie bardziej skomplikowane, udajemy się do bazy Aldecaldos, aby zrekrutować Mitcha Andersona i Drissa „Scorpiona” Merianę. Pomimo tego, że jego relacje z liderem Saulem Brightem nie układają się najlepiej, nadal może wejść na miejsce.

Cyberpunka 2077

Rozumiem, że istniała możliwość, że obaj Aldecaldo do nas dołączą, ale odrzucam tę opcję, ponieważ oznaczałoby to, że musiałbym wyjąć karabin, co jest sprzeczne z moją polityką w Cyberpunka 2077. Ponadto zapewniają, że Bright nie chce, aby Panama otrzymała pomoc, więc musi sam urządzić przyjęcie. Idioci z Raffen Shiv przybywają do Rocky Ridge nocą, więc kilka godzin wcześniej korzystamy z okazji, by manipulować systemem elektrycznym i sabotować go w momencie ich przybycia. więc tak, dobrze Znacznie lepiej radzę sobie w ciemności, siekając i skręcając karki. w pełnej ciszy.

Nie wiedząc, co ich uderzyło, odzyskaliśmy Warhorse z Panamy, który spragniony zemsty woła do mnie, że chce ścigać Nasha. Bardzo mi przykro, partnerze, ale to nie było częścią umowy, którą zawarliśmy z Rogue. Nie mam zamiaru robić więcej dla twojej ładnej twarzy, co sprawia, że ​​jestem dąsany przez całą drogę z powrotem. Muszę sobie przypominać, aby być nieugiętym, nie angażować się w romanse, a to jest o wiele łatwiejsze w przypadku tytułu CD Projekt.

Czas pomyśleć

W całym tym procesie poznawania Panamy, dotarcia do Jackson Plains i planowania każdego mojego ruchu, zdałem sobie sprawę, jak Cyberpunk 2077 czyni tysiące cudów, o co zawsze pytano GTA. Bardzo popularną opinią w grach Rockstar jest to, że należy jechać podczas czytania napisów rozmowy, którą prowadzą np. Trevor i Franklin. Dla wielu jest to obowiązkowa część sagi, którą należy rozwiązać w następnym GTA VI.

Cyberpunka 2077

W Night City dzieje się dokładnie odwrotnie. Za każdym razem, gdy prowadziłem rozmowę w samochodzie jako kierowca, była to rozmowa telefoniczna i była ona bardzo krótka i zawierała wiele informacji. Z drugiej strony, kiedy gra ma dać mi przemówienie, serię instrukcji, kontekst i odpowiednie fragmenty historii, w takich sytuacjach siedziałem na miejscu pasażera. Dowiedziałbym się też o motywacjach i historii Panamy, ale fakt, że mogę być świadomy tylko dialogu i krajobrazu, pomaga mi się zaangażować. Jakby tego było mało, muszę wybierać odpowiedzi do udzielenia, a większość z nich ma swoją transcendentalną wagę.

Na przykład po zdobyciu konia bojowego odsyła mnie z powrotem na miejsce pasażera. nadaje sens narracjiCóż, ona jest właścicielką iw tym momencie prosi mnie, abym poszedł po Nasha. Wydaje mi się, że istnieje kilka opcji odpowiedzi i ostatecznie odmawiam mu zaspokojenia zemsty. To była dla mnie trudna decyzja, podobna do tej, którą myślałem, że będę musiał zrobić z Jackie podczas napadu na Konpeki Plaza. Pomysł nawiązania z nią związku przemknął mi przez głowę, ale miłość zderza się czołowo z moim chłodem w roli postaci, której pragnąłem dla mojego V.

Nie mogę podjąć takiej decyzji w ruchu, a jeśli to zrobię, zatrzymam samochód, żeby dokładnie przemyśleć, co powiem. Czuję większy szacunek do zawodnika z Cyberpunka 2077 w tym sensie, że ten, który pokazuje GTA. To samo dzieje się ze strzelaninami, bo w tych, w których walczyłem w ruchu, byłem drugim pilotem. Wszystkie studia uczą się od reszty i zobaczymy, czy Rockstar to zauważy.

W ExtraLife | Grałem w najlepszą kampanię FPS w historii i wreszcie rozumiem, dlaczego jest tak kochana

W ExtraLife | Decyzje i konsekwencje w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Panie Lasu przegrywają bitwy, ale wygrywają wojnę

W ExtraLife | W końcu zagrałem w BioShock: legenda Rapture jest kolosalna, ale nie eliminuje wycieków wodyŹródło : https://www.ruetir.com/2023/03/cyberpunk-2077-knows-how-to-do-what-i-ask-of-gta-6-respect-me-when-they-give-me-the-badge/