Cristiano Ronaldo bije rekord świata w internecie historycznym komentarzem.

Rekord mediów społecznościowych właśnie pobił Cristiano Ronaldo, pokonując post Dylana Page’a na temat GTA 6 i stając się najpopularniejszym komentarzem wszechczasów w sieci.

Ronaldo wita Mbappe

Legenda Realu Madryt szybko powitała najnowszego członka nowoczesnego Galácticos na Bernabeu 3 czerwca, gdy Kylian Mbappe w końcu ogłosił swoje marzenie o opuszczeniu Paris Saint-Germain i przeniesieniu się do stolicy Hiszpanii.

Przeniesienie władzy pomiędzy dwoma wielkimi napastnikami

Wielu obserwatorów uważało, że był to moment „przejścia pochodni” pomiędzy dwoma wspaniałymi napastnikami, a komentarz Ronaldo na temat postu transferowego Mbappe został polubiony ponad 5,1 miliona razy.

Reakcje innych legend Realu Madryt

Po usłyszeniu tej wiadomości pogratulowały Mbappe także inne ikony Los Blancos, w tym David Beckham i Sergio Ramos, ale ani oni, ani Ronaldo nie osiągnęli liczby polubień wygenerowanych po rekordowym komentarzu Ronaldo.

Rekordowy komentarz Ronaldo

Posypały się także gratulacje od Beckhama i Ramosa, ale to komentarz Ronaldo pobił rekord liczby polubień w Internecie.

Reakcja Dylana Page’a

Page, którego rekord pobił Ronaldo, żartobliwie zareagował na sytuację na TikToku, ale Mbappe skradł uwagę także na innych platformach.

Obiecująca przyszłość Mbappe w Realu Madryt

W przyszłym sezonie Mbappe będzie miał okazję rozpocząć własną erę w Realu Madryt wraz z utalentowanymi zawodnikami, takimi jak Jude Bellingham, Rodrygo, Vinicius Junior, Dani Carvajal i Luka Modric, w drużynie świeżo uhonorowanej tytułem mistrza Europy.

Cristiano Ronaldo w dalszym ciągu bije rekordy, czy to na boisku z 35 golami w Saudi Pro League w tym sezonie, czy też w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza najbardziej lubiany komentarz wszechczasów. Dowód na jego status żywej legendy futbolu.

Źródło: www.dexerto.com