Cotygodniowe aktualizacje GTA Online: Dodano wyścigi drag i nowe bonusy

Sprawdź, co nowego w GTA Online w tym tygodniu

Cotygodniowa aktualizacja GTA Online wprowadza nową zawartość, bonusy i nie tylko. Pomimo wydania 10 lat temu, GTA Online nadal jest jedną z największych gier na świecie. Rockstar Games nadal wspiera grę na trzech generacjach konsol i komputerów PC, utrzymując zaangażowanie graczy. Mniej więcej co 6 miesięcy gra otrzymuje dużą aktualizację zawartości. Jednakże pomiędzy tymi aktualizacjami pojawiają się cotygodniowe aktualizacje, które dodają nowe misje i wyścigi online. Nawet jeśli fani niecierpliwie czekają na Grand Theft Auto VI, wydaje się, że GTA Online pozostanie na rynku przez kolejny rok lub dwa.

Wiadomości tygodnia

Najnowsza cotygodniowa aktualizacja GTA Online jest już dostępna i zawiera nowe wyścigi dragsterów! Gracze będą musieli perfekcyjnie zmieniać biegi, precyzyjnie używać doładowań azotu i unikać korków, aby jako pierwsi dotrzeć do mety. Co więcej, w tym tygodniu pieniądze można zarobić na różne sposoby, oferując premie i kradnąc kontrakty z warsztatów samochodowych. Dodatkowo dostępne są nowe rabaty i oferty.

Najważniejsze informacje z aktualizacji

Aktualizacja zawiera:

– Nowe wyścigi drag, zapewniające podwójne GTA$ i RP do 31 stycznia

– Podwójne GTA$ i RP za kontrakty kradzieży w sklepie samochodowym i polowanie na nosorożce

– Zniżki do 50% na członkostwo LS Car Meet i 30% na nieruchomości Auto Shop, ich aktualizacje i modyfikacje oraz strój HSW Racing Suits

– Inne promocje na pojazdy, broń i odzież dla członków GTA+

Oferty specjalne tygodnia

– Samochody premium w salonie Deluxe Motorsport

– Luksusowe samochody w salonie samochodów luksusowych

– Cele kradzieży złomu

– Ekskluzywny samochód Pfister Growler na Lucky Wheel

– 30% zniżki na nieruchomości Auto Shop

– 30% zniżki na wybrane bronie dla członków GTA+

Źródło: www.bing.com