Cotygodniowa aktualizacja GTA Online zwiększa nagrody w Deadline, misjach Biker Sell


Cotygodniowa aktualizacja GTA Online rozpoczęła się bardziej niż do tej pory, ale oto jesteśmy. Gracze próbowali wskoczyć, aby zobaczyć, co nowego w Los Santos w tym tygodniu i napotkali problemy z serwerem, które uniemożliwiły im zalogowanie się. Teraz wszystko jest w porządku i posortowane, więc tym razem możemy zagłębić się w cotygodniową aktualizację GTA Online na około.

Jeśli tym razem chcesz zebrać trochę pieniędzy, możesz zdobyć trzykrotnie wyższe nagrody w trybie adwersarza Termin ostateczny. Wszyscy wskakujecie na rowery w stylu Tron i próbujecie potykać się o siebie na lekkich szlakach, które strzelają z tyłu pojazdu – to świetne. Jeśli jednak masz ochotę na coś innego, możesz zdobyć podwójne nagrody za misje Biker Sell związane z kokainą i metamfetaminą – cóż, dobrze jest mieć opcje.

To dobry tydzień, aby dostać się do Karin Previon, jeśli masz ochotę. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć się w pierwszej piątce wyścigu Los Santos Car Meet przez cztery dni z rzędu, aby odebrać nagrodę.

Jeśli masz szczęście w tym tygodniu, pojazd na podium GTA 5 to Wyjęty spod prawa. Jeśli chcesz zobaczyć pozostałe bonusy, sprawdź poniższy tweet:

Jeśli szukasz kodów do GTA 5 lub modów do GTA 5, możesz skorzystać z tych linków. Czasami fajnie jest grać offline, zwłaszcza gdy możesz być Spider-Manem.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Cotygodniowa aktualizacja GTA Online zwiększa nagrody w Terminie ostatecznym, misjach sprzedaży motocyklistów”,”type”:”news”,”category”:”grand- theft-auto-v”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Gry Rockstar”,”genre”:”RPG”,”title”:”Grand Theft Auto V”,”gatunki”:[„RPG”,”Racing”]}}}}

Source : https://www.pcgamesn.com/grand-theft-auto-v/weekly-update-deadline-biker-sell