Cotygodniowa aktualizacja GTA Online przynosi potrójne wyścigi lądowe, nagrody za misję kontaktową Lamar


Jest czwartek, fani GTA Online, co oznacza kolejny cotygodniowy spadek zawartości i aktualizacji, w których można się utknąć – a najnowsza oferta zapewnia dodatkowe nagrody w wielu wyścigach gry wieloosobowej. Chociaż na oficjalne podsumowanie aktualizacji Rockstar Games będziemy musieli jeszcze poczekać kilka godzin, fani już zaglądali do nas, aby poinformować nas o nowościach, więc po co czekać?

Tez2 raporty że ten tydzień przyniesie potrójne nagrody GTA i RP w wyścigach lądowych GTA Online – więc ta kategoria obejmuje dość obszerną listę wyścigów, co oznacza wiele okazji do zdobycia dodatkowych pieniędzy w grze i punktów doświadczenia w następnym tydzień. W czasie trwania tej aktualizacji znajdziesz też potrójne nagrody w misjach kontaktowych Lamara. Dodatkowo w tym tygodniu dostępne są podwójne nagrody za próby czasowe i tryb adwersarza ofensywna obrona.

Gdzie indziej najnowsza nagroda GTA Online to samochód sportowy Vectre, który można odebrać, zajmując trzy najlepsze miejsca w siedmiu wyścigach Pursuit Race Series.

W tym tygodniu pojazd na podium GTA Online to luksusowy SUV Rebla GTA, a trzy samochody na torze testowym to Jester RR, Euro i Dominator ASP. Jak zawsze, przygotowaliśmy również obfite zniżki, które możesz sprawdzić poniżej:

Zajrzyjcie do naszego zestawienia wszystkich nowych samochodów GTA w aktualizacji Los Santos Tuners, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat, i dowiedzcie się, jak dołączyć do GTA LS Car Meet, klikając ten link, jeśli chcesz wziąć kółka na przejażdżkę w grze.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Cotygodniowa aktualizacja GTA Online przynosi potrójne nagrody w wyścigach lądowych i misjach kontaktowych Lamar”,”type”:”news”,”category”:”grand -theft-auto-v”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Gry Rockstar”,”genre”:”RPG”,”title”:”Grand Theft Auto V”,”gatunki”:[„RPG”,”Racing”]}}}}

Source : https://www.pcgamesn.com/grand-theft-auto-v/update-weekly-land-race-rewards