Cotygodniowa aktualizacja GTA Online przynosi dodatkowe nagrody w grze Power Play i nocnym przecieku


Jest pierwszy czwartek 2022 roku, co oznacza, że ​​jest już pierwsza z tegorocznych cotygodniowych aktualizacji GTA Online. Jak zawsze, dzięki uprzejmości fanów, którzy przyjrzeli się dzisiejszemu postowi Rockstar Games w wiadomościach, mamy dobre pojęcie o tym, co przyniesie, a w tym tygodniu oferujemy dodatkowe nagrody w kilku różnych trybach i misjach, a także nowa runda rabatów.

Po pierwsze, najnowsza cotygodniowa aktualizacja oferuje trzykrotnie wyższe premie GTA$ i RP w trybie adwersarza Power Play, jak zauważa Tez2 Świergot. Jeśli potrzebujesz odświeżenia, jest to przypominający deathmatch „turbodoładowany pojedynek między dwiema drużynami”, zgodnie z jego opisem, w którym gracze chwytają wzmocnienia z dziwnymi efektami, aby uzyskać przewagę nad drugą drużyną. Tymczasem przygotowania do kontraktów VIP oferują podwójne nagrody, wraz z misją Nightlife Leak i kontraktami na poziomie Specialist+.

W tym tygodniu do gry dołączy również nowy pojazd. Dodano kometę S2 Cabrio (za którą otrzymasz 1 797 000 dolarów w grze), a najnowszą nagrodę w GTA Online stanowi dwudrzwiowy samochód sportowy w euro. Możesz to zdobyć, zdobywając trzy pierwsze miejsca w dziewięciu wyścigach pościgowych.

Tymczasem nowym pojazdem na podium GTA Online jest czterodrzwiowy elektryczny samochód sportowy Raiden. Aby zapoznać się z najnowszą rundą zniżek dostępnych w tym tygodniu, sprawdź tweet Tez2 poniżej:

Jeśli szukasz wskazówek, jak rozpocząć misje kontraktowe GTA Online lub cennika wszystkich pojazdów kontraktowych GTA Online, wiesz, gdzie kliknąć. Jeśli szukasz więcej gier kryminalnych, takich jak GTA lub gry z otwartym światem na PC, również Cię tam znajdziesz.

Źródło : https://www.pcgamesn.com/grand-theft-auto-v/online-weekly-update-power-play-triple-rewards