Cotygodniowa aktualizacja GTA Online potraja nagrody w wyścigach kaskaderskich i powietrznych


Temat cotygodniowej aktualizacji GTA Online jest odrobinę pikantny w tym tygodniu. Rockstar Games zazwyczaj publikuje pełne zestawienie swoich cotygodniowych aktualizacji w Newswire później w ciągu dnia, ale fani nie muszą czekać – mogą zerknąć na to, co zmieniło się wcześniej, gdy rano aktualizują się gry kryminalne.

Jeśli masz ochotę na swoje umiejętności za kierownicą i potrzebujesz dodatkowego dosha w grze, zechcesz sprawdzić kilka wyścigów kaskaderskich i powietrznych w tym tygodniu, ponieważ Rockstar potroił nagrody. Przekonasz się również, że tym razem nagrodami GTA Online jest Calico GTF. Aby go zdobyć, wystarczy, że przez sześć dni z rzędu ukończysz w pierwszej dwójce wyścigów LS Car Meet. Możesz także wypróbować Dominator GTT, Growler i RT3000 na torze testowym, jeśli masz ochotę wypróbować samochód GTA przed jego zakupem.

Nie martw się, jeśli nie jesteś zapalonym zawodnikiem, ponieważ w tym tygodniu istnieją inne sposoby na zarabianie pieniędzy. Tryb adwersarza Inch by Inch oferuje podwójną nagrodę, w której dwie drużyny rywalizują ze sobą o przeniesienie ładunku z punktu A do punktu B. Możesz także otrzymać podwójne nagrody w misjach VIP Work i Special Cargo.

Pojazd na podium GTA 5 to w tym tygodniu Vulcar Nebula Turbo, jeśli jesteście ciekawi, a poniżej znajdziecie wszystkie zniżki na pojazdy:

Jeśli szukasz modów do GTA 5 lub kodów do GTA 5, aby urozmaicić swoje sesje w trybie offline gry, możesz kliknąć ten link.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:” Cotygodniowa aktualizacja GTA Online potraja nagrody w wyścigach kaskaderskich i powietrznych”,”type”:”news”,”category”:”grand-theft -auto-v”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Gry Rockstar”,”genre”:”RPG”,”title”:”Grand Theft Auto V „,”gatunki”:[„RPG”,”Racing”]}}}}

Source : https://www.pcgamesn.com/grand-theft-auto-v/weekly-update-stunt-races