Cotygodniowa aktualizacja GTA Online: Halloweenowe wydarzenie i nowy samochód Rhinehart


Cotygodniowa aktualizacja GTA Online znów nadciąga, a wielkimi atrakcjami tygodnia od 13 do 19 października są wydarzenie Halloween oraz dodanie do gry kryminalnej nowego samochodu w stylu BMW, Übermachtu Rhinehart. dalsze wdrażanie z aktualizacji GTA 5 Criminal Enterprises. Oczywiście Rockstar opuści swoje oficjalne informacje o aktualizacji nieco później, ale już znamy wszystkie kluczowe szczegóły dotyczące bonusów i ofert na tydzień dla fanów gry wieloosobowej.

Nowy samochód, Übermacht Rhinehart, pojawi się 13 października. To mocny czterodrzwiowy sedan oparty na BMW M5 Touring. Będziecie mogli kupić jeden z Southern San Andreas Super Autos lub Luxury Autos za ogromną sumę 1598 000 dolarów GTA. Luxury Autos ma również na sprzedaż Lampadati Tigon, a Simeon’s Auto Shop chwali się Nagasaki Outlaw, Dinka Veto Classic, Vapid Guardian, Karin Kuruma i Vapid Dominator GTT.

W wydarzeniu Halloween na mapie GTA 5 rozsianych jest 200 lampionów!. Znalezienie ich przyniesie ci losowy cukierek lub smakołyk. Sztuczki obejmują RP, gotówkę w grze, przekąski i losową wycieczkę pejotlową, podczas gdy sztuczki mogą spowodować, że zostaniesz uderzony, ukamienowany, a nawet wysadzony w powietrze. Zdobycie dziesięciu lampionów typu jack o’ nagrodzi cię 50 000 $ i maską z dyni horroru, a jeśli uda ci się zdobyć wszystkie 200, otrzymasz również nagrodę w postaci dyniowej koszulki i premię w wysokości 50 000 $. Niektórzy pracowici gracze już skompilowali swoje lokalizacje, jeśli chcesz je wszystkie zdobyć.

Ci z Was, którzy chcą zdobyć darmowy samochód, mogą zdobyć Grotti Cheetah, którego wartość zwykle wynosi 650 000 $, jako nagrodę w GTA Online za ukończenie wyścigu Pursuit Series przez dwa dni z rzędu. Tymczasem ci, którzy mają nadzieję, że zagrają w Diamentowym Kasynie, mogą zakręcić kołem nagród, aby mieć szansę na wygranie samochodu tygodnia na podium GTA Online – Pfistera Astrona, za który zwykle kosztuje 1580 000 $.

Przetrwanie obcych i tryb adwersarza Original Slasher powracają na Halloween, a oba z nich zapewnią ci podwojenie zwykłej gotówki i punktów reputacji w grze. Podwójna wypłata to także praca nad pojazdami specjalnymi i zestaw siedmiu nowych zadań społecznościowych, podczas gdy możesz zarobić 50% dodatkowej wypłaty z misji sprzedaży ładunków specjalnych. Możesz także zdobyć darmową maskę Conquest tylko za zalogowanie się – dość ozdobną biało-złote nakrycie głowy z rubinową koroną.

Są też wszystkie zwykłe rabaty (dzięki TezFunz2):

50% zniżki

 • Krzyżowiec Canis
 • Vapid Ellie
 • Wzór Dewbauchee
 • Enus Huntley S

40% zniżki

 • Magazyny ładunków specjalnych
 • Magazyny pojazdów
 • Banita Nagasaki
 • Dewbauchee Spectre
 • Dinka Veto Klasyczne

30% z

 • Motocykle śmierci na arenie wojny
 • Vapid Dominator GTT
 • Bronie

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o grze fabularnej w Grand Theft Auto, nasz przewodnik po najlepszych serwerach GTA RP jest idealnym miejscem do rozpoczęcia. Tymczasem nasze kompilacje kodów do GTA 5 i modów do GTA 5 powinny sprawić, że będziesz zajęty jedną z najlepszych gier z otwartym światem, dopóki nie otrzymamy więcej informacji o tym, kiedy data premiery GTA 6 może rzeczywiście wylądować.

Źródło obrazu: Filmy z serii GTA na YouTube.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6347e8d33f5a4591b040e24d8e941e34&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fgta-online-weekly-update-halloween-2022&c=17630113330459279121&mkt=fr-fr