Cotygodniowa aktualizacja GTA Online dodaje nowe pojazdy i nowe nagrody | Gry | Zabawa


Każdy, kto szuka nowego pojazdu, na który mógłby wydać wirtualną gotówkę, może teraz kupić Pfister Comet S2 Cabrio.

Dodany w ramach najnowszej cotygodniowej aktualizacji GTA Online, podstawowy model kosztuje 1 797 000 $ w grze i można go znaleźć za pomocą aplikacji Legendary Motorsport na telefon.

Deweloperzy Rockstar Games opisuje to jako: „Samochód tak lekki, szybki i łatwy w prowadzeniu, że ledwo trzeba kiwnąć palcem.

„Przypadkowo jest to również najpopularniejszy samochód dla milionerów poniżej 25 roku życia. Możesz więc podjechać w Vinewood Hills, opuścić dach, obejrzeć zachód słońca i zrobić więcej dzieci z funduszu powierniczego na miejscu pasażera.

„To wzrost aktywów. Pfister Comet S2 Cabrio jest już dostępny w Legendary Motorsport”.

I chociaż S2 Cabrio jest najbardziej przyciągającą wzrok częścią nowej aktualizacji GTA Online, istnieje wiele innych nagród i bonusów do sprawdzenia.

Odświeżona lista zawiera teraz oferty i zniżki na szereg ważnych przedmiotów w grze, a także podwójne premie GTA$ i RP za finał nocnego przecieku.

„Po zbadaniu wszystkich tropów na skradzionym telefonie komórkowym Dr. Dre, udaj się do Diamond Casino i odzyskaj kopię skradzionej muzyki Dr. Dre z imprezy w Penthouse. Wszyscy gracze, którzy w tym tygodniu ukończą finał Nightlife Leak, otrzymają 2X GTA$ i RP.”

Inne nagrody potwierdzone w tym tygodniu przez Rockstar Games obejmują:

Tor testowy: Wypróbuj przed zakupem w tym tygodniu: odwiedź Tor testowy i daj Vapid Dominator ASP, Dinka RT3000 i Übermacht Cypher odpowiednie obroty wokół pomalowanego toru, rzuć wyzwanie innym w losowych wyścigach lub spróbuj pobić swój rekord życiowy w Okres próbny.

Samochód na podium: Coil Raiden: Zatrzymaj się przy Kole Szczęścia w lobby, a możesz zostać nagrodzony GTA$, RP, ubraniami, akcesoriami, przekąskami i niezliczonymi tajemniczymi nagrodami.

Podwójne premie GTA$ i RP za kontrakty ochroniarskie dla Specjalistów+: Ci, którzy mają spryt, by połączyć siły z Franklinem Clintonem i dostarczać twardych rozwiązań dla elity LS, mogą znaleźć podwójne wynagrodzenie za najbardziej wymagające zlecenia. Po prostu udaj się do swojej agencji i uruchom kontrakt Specialist+ na swoim komputerze, aby zacząć zarabiać dodatkowe.

Powracające tryby: liczy się każdy pocisk, najtrudniejszy cel, limit zabójstw i gra z mocą, przy czym za ten ostatni płacą potrójne premie GTA$ i RP

Bezpłatna koszulka Orange DJ Pooh dla każdego gracza, który spotka się z Dr. Dre w Los Santos Golf Club i uzupełni wprowadzenie do The Data Leaks

Darmowy sweter Rockstar Studio Colours za odwiedzenie studia Record A w tym tygodniu

Zniżki na broń: darmowy minigun oraz 50% zniżki na wszystkie modyfikacje broni w wersji II

Zniżki na pojazdy: 50% zniżki na HVY Insurgent, 40% zniżki na czołg Rhino, przyczepę przeciwlotniczą i Pfister Neon, 30% zniżki na Överflöd Imorgon i 25% zniżki na Enus Deity i TM-02 Khanjali

Nagroda i wyzwanie: zajęcie w tym tygodniu miejsca w pierwszej trójce w dziewięciu różnych wyścigach serii Pursuit zapewni Annis Euros

Bonus Prime Gaming: Gracze, którzy połączą swoje konto Social Club z Prime Gaming, otrzymają premię w wysokości 100 000 GTA$ za grę w dowolnym momencie w tym tygodniu.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=459891F8CDDF4F17A450B4916382A940&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1546103%2FGTA-Online-Weekly-update&c=11912217697427216593&mkt=fr-fr