Cotygodniowa aktualizacja GTA Online dodaje nagrody w postaci broni kolejowej i pierwszej dawki


Nadeszła cotygodniowa aktualizacja GTA Online na okres od 12 do 18 stycznia, pozwalająca graczom gry kryminalnej Rockstar kupić działo kolejowe w trybie dla jednego gracza Grand Theft Auto 5. Jak zwykle, czwartkowa aktualizacja pojawia się przed pełnymi informacjami o łatce Rockstar, ale mamy dla ciebie wszystkie kluczowe szczegóły tutaj. Chociaż w aktualizacji nie ma nowego samochodu, są wszystkie zwykłe podwyżki gotówki i RP, a także zniżki na szereg przedmiotów, gdy czekamy na datę premiery GTA 6.

The Działko kolejowe GTA Online to eksperymentalna broń, która została wprowadzona w rozszerzonej edycji GTA 5 (pierwsza wersja gry, którą otrzymaliśmy na PC). Pojawia się w niektórych określonych misjach w GTA Online, wraz z kilkoma trybami adwersarza, ale nie można było go zachować do zwykłej gry – aż do teraz. Możesz teraz kupić działo kolejowe z Gun Van, z maksymalną pojemnością amunicji 20 i amunicją w zestawach po dwie sztuki.

Jeśli szukasz nowych kół, dealerzy z wyższej półki mają w ofercie nową rotację. Luxury Autos w Rockford Hills oferuje Dinka RT3000 i Truffade Nero, podczas gdy Simeon’s Auto Shop ma na sprzedaż Vapid Dominator ASP, Grotti Furia, Declasse Drift Tampa, Enus Windsor i Declasse Hotring Sabre.

Dla tych, którzy chcą ubiegać się o bezpłatny samochód, jest kilka opcji. Samochód na podium GTA Online na 12 stycznia to Dinka Jester RR, dwumiejscowe coupe, które normalnie kosztowałoby 1 970 000 $ lub 1 477 500 $ na wymianę w Legendary Motorsport, ale może być twoje, jeśli trafisz fortunę na kole szczęścia w Diamond Casino. Tymczasem przejażdżka z nagrodami w GTA Online to Vapid Karakara 4×4 – Twoje miejsce w pierwszej trójce przez pięć dni w wyścigach LS Car Meet Series.

Niestety, śnieg zniknął, gdy wydarzenie świąteczne dobiega końca, co oznacza, że ​​świąteczne specjały zostały usunięte z GTA Online, w tym specjalni zabójcy i wyzwania Fooligan Job. Możesz jednak zdobyć wyjątkowe nagrody za misje pierwszej dawki wprowadzone w ramach aktualizacji GTA Online Drug Wars. Istnieją również podwójne nagrody pieniężne GTA i punkty reputacji za udział w misjach Community Series.

Oto zniżki GTA Online na 12-18 stycznia:

40% zniżki

30% z

  • Bunkry i renowacje
  • Dinka RT3000
  • Karin Previon
  • Vapid Dominator ASP

Zniżki na Gun Vana

  • 10% zniżki na broń
  • 15% zniżki na przedmioty do rzucania
  • 20% zniżki na kamizelki kuloodporne

Czy kiedykolwiek chciałeś spróbować odgrywania ról w GTA? To świetny sposób na tchnięcie nowego życia w jedną z najlepszych gier z otwartym światem, a możesz zacząć od naszego przewodnika po najlepszych serwerach GTA RP. Tymczasem fani trybu jednoosobowego będą chcieli rzucić okiem na najlepsze modyfikacje GTA 5 i wszystkie kody GTA 5 jako świetny sposób na dalszą zabawę. Gracze stworzyli również niedawno kochający hołd dla GTA 5 Kena Blocka po przedwczesnej śmierci legendarnego kierowcy rajdowego.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c0047be8ef4c238e210b1a64b9def6&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fgta-online-weekly-update-jan-12-railgun&c=14497953195793953318&mkt=fr-fr