Cotygodniowa aktualizacja GTA Online daje darmowy pistolet sygnałowy na finał zimowego wydarzenia


Nadeszła cotygodniowa aktualizacja GTA Online na tydzień 5-12 stycznia, a wszystkie szczegóły mamy przed późniejszymi informacjami o łatce Rockstar. To pierwszy pełny tydzień 2023 roku, po noworocznym wydarzeniu GTA V i ostatni tydzień wydarzeń bożonarodzeniowych – na razie ostatnia okazja, by cieszyć się zaśnieżonym Los Santos i świątecznymi zabójcami, których można znaleźć rozsianych po okolicy gra kryminalna z otwartym światem. Otrzymasz również darmowy pistolet na flary za samo zalogowanie!

Niestety w tym tygodniu nie ma nowych pojazdów, ale nadal możesz udać się do salonów samochodowych premium, aby zdobyć wysokiej klasy zestawy kół. Luxury Autos ma na sprzedaż Enus Deity i Enus Jubilee, podczas gdy Simeon’s Auto Shop oferuje HVY Nightshark, Mammoth Patriot Mil-Spec, Bravado Greenwood, Declasse Granger 3600LX i Obey Omnis e-GT.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w wygraniu darmowego samochodu, masz dwie możliwości. Nagrodą w GTA jest przejażdżka Pfister Growler, dwudrzwiowy samochód sportowy, który zwykle kosztuje 1 627 000 USD, co można zarobić za zajęcie czołowego miejsca w wyścigach Street Race Series przez cztery dni z rzędu. Ci z was, którzy mają szczęście po swojej stronie, mogą udać się do Diamond Casino i zakręcić kołem fortuny, aby spróbować swoich sił w samochodzie na podium GTA Online – potężnym sześcioosobowym opancerzonym HVY Powstaniec. Ta gigantyczna maszyna jest zwykle sprzedawana za 897 750 USD (lub 675 000 USD po ukończeniu nalotu Humane Labs).

Potrójne nagrody GTA$ i punkty reputacji są oferowane za wydarzenia w trybie swobodnym, podczas gdy otrzymasz podwójne wypłaty zarówno z kontraktów bezpieczeństwa, misji „Pierwsza dawka”, jak i wyścigów Issi Classic. Zwiększa się również o 25% prędkość personelu magazynu Lupe, który pozyskuje ładunek specjalny, co sprawia, że ​​jest to świetny czas, aby jak najlepiej wykorzystać te potencjalne oferty.

Oto zniżki na tydzień od 5 do 12 stycznia:

35% zniżki

25% zniżki

  • Brawurowy Buffalo STX
  • HVY Nightshark
  • Mamutowy patriota
  • Mamut Patriot Mil-Spec
  • Odrzutowiec Hydra VTOL

To wszystko na ten tydzień, więc może sprawdź najlepsze serwery GTA RP i wypróbuj dla odmiany kilka gier fabularnych GTA? Jeśli wolisz spędzać czas na odkrywaniu trybu dla jednego gracza, zalecamy wszystkie kody GTA 5 i nasz wybór najlepszych modów GTA 5, aby zapewnić Ci rozrywkę podczas oczekiwania na więcej wiadomości o dacie premiery GTA 6, kiedy my dowiemy się, czy Rockstar może ponownie wstrząsnąć najlepszymi grami z otwartym światem, tak jak to często robią.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b75d96f70648b88cc0eb4c0b8394c6&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fgta-online-weekly-update-jan-5&c=4040892229806330781&mkt=fr-fr