Co mogą zrobić gracze GTA 5 po ukończeniu głównego wątku?


Ukończenie podstawowej kampanii w grze jednoosobowej (takiej jak GTA 5) często powoduje, że gracz zastanawia się „Co dalej?”

Niektórzy gracze przechodzą do innej gry. Jednak niektórzy gracze mogą nadal chcieć grać w GTA 5 po pokonaniu głównej historii. To gra z dziesiątkami zajęć, w których można wziąć udział, więc nie będzie trudno znaleźć coś do zrobienia.

Oto przykład niektórych czynności, które gracz może wykonywać, ale nie ogranicza się do nich:

 • Wszyscy nieznajomi i dziwacy (np. Kaucja)
 • Golf
 • Tenis ziemny
 • Joga
 • Odkrywać świat
 • Iść polować
 • Znajdź wszystkie ukryte przedmioty kolekcjonerskie
 • Zostań zwierzęciem poprzez rośliny pejotlowe
 • Dostosuj pojazdy
 • Wykorzystaj tryb reżyserski
 • Spójrz na dbałość o szczegóły w grze
 • Graj w GTA Online

To nie jest nawet cała lista tego, co gracze mogą zrobić po wyczyszczeniu każdej głównej misji w GTA 5.


Co może zrobić gracz GTA 5 po pokonaniu głównej fabuły?

W GTA 5 jest wiele do zrobienia, zwłaszcza że jeden ma do kontrolowania nawet trzech bohaterów (Obraz za pośrednictwem Rockstar Games)
W GTA 5 jest wiele do zrobienia, zwłaszcza że jeden ma do kontrolowania nawet trzech bohaterów (Obraz za pośrednictwem Rockstar Games)

Gracze GTA 5 muszą pomyśleć o tym, co chcą robić. Jeśli chodzi o gry, GTA 5 oferuje mnóstwo wartości powtórek. Można zatopić w nim setki, a nawet tysiące godzin swojego życia, jeśli tylko zechce. Co najlepsze, nie trzeba być speedrunnerem, żeby to zrobić.

Niektóre działania poboczne do rozważenia

Jeśli gracze GTA 5 chcą się zrelaksować i nie robić zbyt wiele, zawsze mogą obejrzeć jeden z kilku filmów GTA 5. Niektóre z nich trwają około dziesięciu minut, więc jeśli gracz ma na to ochotę, może trochę pochłonąć.

Alternatywnie można przespacerować się po całej mapie GTA 5. To najbardziej znany świat w serii GTA i jest w nim wiele ekscytujących rzeczy do odkrycia. Można nawet przenieść go na wyższy poziom i przynieść spadochron, aby dla zabawy zeskoczyć z góry Chiliad.

Są też działania, które bardziej aktywnie angażują gracza. Jeśli gracz jest nieugięty w eksploracji świata, powinien znaleźć jakieś znajdźki. Te przedmioty można znaleźć tylko w określonych obszarach, które mogą pochłonąć czas gracza, jeśli zdecyduje się nie korzystać z przewodnika.

Gracze GTA 5 mogą również spędzać czas z kilkoma niezapomnianymi postaciami z gry. Stamtąd mogą wykonywać takie czynności, jak golf, tenis i rzutki z tą postacią. W przeciwieństwie do GTA 4, przyjaźnie nie są narzucane graczowi. Z drugiej strony można dowiedzieć się trochę więcej o postaciach, jeśli zdecydują się spędzać wolny czas.

Oczywiście można również skorzystać z zabawnych kodów do gry GTA 5. Jeśli to nie wystarczy, aby gracz mógł się dobrze bawić, może również spojrzeć na bogatą scenę modowania gry. Praktycznie jest mod na wszystko.

Mówiąc o modach, niektórzy gracze mogą również chcieć dać szansę GTA 5 RP. Nadal jest popularny na Twitchu, a kilka serwerów GTA 5 RP ma spore bazy graczy. Serwery te różnią się między sobą pod wieloma względami, co dodatkowo zwiększa wartość powtórek.

Aktualizacja Los Santos Tuner była najnowszą dużą aktualizacją zawartości do GTA Online (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Aktualizacja Los Santos Tuner była najnowszą dużą aktualizacją zawartości do GTA Online (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Jeśli ktoś chce poszukać czegoś bardziej oficjalnego, to GTA Online powinno być na ich uliczce. Jest to oficjalny tryb wieloosobowy stworzony przez Rockstar Games i jest wystarczająco podobny do GTA 5, aby gracze mogli się nim cieszyć.

Warto wspomnieć, że GTA Online nadal bardzo różni się od GTA 5. Jest to gra nastawiona na społecznościowy tryb wieloosobowy i posiada kilka nowych funkcji nieobecnych w historii dla jednego gracza.

Niektórzy gracze GTA 5 mogą chcieć zagrać w podstawową grę taką, jaka jest. Jeśli tak jest, nadal mają do rozważenia setki działań i opcji. Nawet proste czynności, takie jak szukanie pisanek i odniesień, mogą bawić graczy na wiele godzin.

Do zrobienia są jeszcze dziesiątki Losowych Zdarzeń. Strzelanina Altruistów Cult Shootout jest jednym z bardziej niesławnych przykładów, a to wymaga od Trevora Philipsa dostarczenia czterech postaci z Losowego Wydarzenia do obozu.

Te misje poboczne dodają wiele korzyści GTA 5, dodatkowo zapewniając, że nigdy nie będzie nudno dla gracza.

Gracze GTA 5 mają również okazję powtórzyć stare misje, aby spróbować zdobyć na nim „złoty medal”. Ta funkcja to doskonały sposób, aby gracze mogli powtórzyć najfajniejsze misje w grze.

Można nawet pokusić się o 100% ukończenie. To długa i żmudna podróż, ale pozwoli graczowi grać do końca. Gdy gracz osiągnie 100% ukończenia, może powiedzieć, że naprawdę pokonał GTA 5 w pełni.

Jeśli ktoś nadal nie jest z tego zadowolony, może nawet spróbować przyspieszyć grę. Jest wielu speedrunnerów z imponującymi rekordami, ale speedrunner nie zawsze dotyczy rekordów świata. Czasami gracz może chcieć ustanowić nowy rekord życiowy.

Będzie to wymagało od gracza wielokrotnego pokonania historii GTA 5, ale niektórzy gracze uwielbiają grind. Istnieje kilka kategorii do rozważenia przy wyborze tej ścieżki.

P. Czy pokonałeś główną historię GTA 5?

0 głosów do tej pory


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B3096174AA244228800B61C0B4E944E6&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fwhat-can-gta-5-players-completing-main-story&c=8516884017793161617&mkt=fr-fr