Cena GTA 6 na poziomie 150 dolarów? Plotka krąży pomimo milczenia Rockstar

Plotki, spekulacje i wygórowane ceny: GTA 6 cieszy się dużym zainteresowaniem w sieciach społecznościowych. Gracze na całym świecie zastanawiają się nad potencjalnym kosztem kolejnej odsłony popularnej serii gier wideo. Choć ceny gier wideo klasy AAA mogą obecnie sięgać 69,99 dolarów, krążą pogłoski o początkowej cenie GTA 6 na poziomie 150 dolarów. Ale czy rzeczywiście tak jest?

Plotki podpaliły internet

Odkąd pojawiła się plotka, gracze online w dalszym ciągu spekulują na temat ceny GTA 6. Napływ informacji jest tak duży, że nawet najmniejsza wskazówka staje się wirusowa. W ten sposób wspomniano o cenie 150 dolarów, która wywołała dyskusje w sieciach społecznościowych.

Niepotwierdzone informacje

Choć nie ma oficjalnych informacji na temat ceny premierowej GTA 6, niektóre doniesienia ponownie rozbudziły spekulacje. Powróciły informacje z 2022 roku dotyczące kolosalnego budżetu przeznaczonego na rozwój gry w wysokości od 1 do 2 miliardów dolarów. Niektórzy zakładali wówczas, że konieczny będzie wzrost ceny sprzedaży, aby studio mogło szybko zwrócić się z inwestycji .

Do pogłosek tych należy jednak podchodzić z dużą ostrożnością. Rockstar nie ogłosił jeszcze ceny GTA 6, a żaden analityk branżowy nie przewidział podwyżki ceny. Co więcej, biorąc pod uwagę niesłabnący sukces GTA 5, który zbliża się do 200 milionów sprzedanych egzemplarzy, jest bardzo prawdopodobne, że GTA 6 nie będzie miało trudności z bardzo szybkim zwiększeniem rentowności swojego budżetu.

Czekajcie na oficjalne informacje, gdyż na pewno się nimi z Wami podzielimy, gdy tylko będą dostępne.

Źródło: www.bing.com