„Byli twórcy Assassin’s Creed i GTA łączą siły w Venture To The Vile”

Wkrótce byli twórcy Assassin’s Creed i Grand Theft Auto połączyli siły przy nadchodzącej grze Venture To The Vile studia Cut to Bits. „Mając doświadczenie w tworzeniu najpopularniejszych jak dotąd gier AAA z otwartym światem, takich jak GTA, Assassin’s Creed, Far Cry i BioShock, firma Cut to Bits angażuje się w tworzenie gier, które inspirują graczy do myślenia, zachęcając ich do zadawania pytań ciekawych pytań o dokonywane przez nich wybory, wartości, których bronią i ocenę ich punktu widzenia” – czytamy na stronie studia.

Wciągający wszechświat do odkrycia

Wkrótce będziecie mogli zobaczyć pracę twórców, gdyż premiera Venture To The Vile zaplanowana jest na 7 maja 2024 r. Metroidvania w formacie 2,5D przenosi graczy do niesamowitego miasta Rainybrook, które zostało opanowane przez „Vile”. .

Będziesz musiał przedrzeć się przez różne „zdradzieckie tereny”, stawiając czoła szeregowi potężnych wrogów. Jeśli ci się uda, przejmiesz ich moc. Wszystko po to, by ocalić twoją zaginioną przyjaciółkę Ellę, „czy może poddasz się potworowi, którym się stałeś?” „, drażni streszczenie gry.

Wciągająca rozgrywka i zadania

Jeśli chodzi o oferowane metody poruszania się, będziesz mógł skakać i huśtać się po Rainybrook, korzystając z nowych umiejętności przemierzania i broni odblokowywanych w miarę postępów w grze.

Oprócz szukania Elli wielu mieszkańców będzie potrzebowało twojej pomocy. Może się to wydawać odwróceniem uwagi, ale mogą dostarczyć ważnych wskazówek na temat miejsca jego pobytu.

Świat gry charakteryzuje się cyklem dnia i nocy oraz dynamicznymi systemami pogodowymi, które obiecują „wpływać na rozgrywkę na różne sposoby”, a zadania i przedmioty pojawiają się tylko pod pewnymi warunkami.

Obiecujące wrażenia z gry

Ogólnie rzecz biorąc, gra wygląda niesamowicie intrygująco i chociaż jej premiera jest już blisko, możesz już teraz zanurzyć się w darmowej wersji demonstracyjnej na Steamie.

Jak już wspomnieliśmy, Venture To The Vile zadebiutuje na platformie Steam 7 maja. Miejmy nadzieję, że w końcu zostanie przeniesiony także na inne platformy.

Źródło: www.gamingbible.com