Czy Bryan Zampella gra Jasona z GTA VI? – Fakty i przecieki

Bryan Zampella z GTA VI?

Siedem dni temu aktor Bryan Zampella zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie w hawajskiej koszuli przypominającej Tommy’ego Vercettiego z palmami w tle. Wszystko krzyczało GTA Vice City.

Powiązanie z GTA VI jest takie, że według zeszłorocznych przecieków, nadchodząca iteracja ma miejsce również w Vice City. Więc kiedy zestawisz jego zdjęcie i te fakty, otrzymasz więcej niż kilka pinezek na mapie.

Czy Bryan Zampella gra Jasona z GTA VI?

Chociaż jest to jeszcze oficjalnie niepotwierdzone, ludzie z kapeluszy z folii aluminiowej zidentyfikowali Jasona, jednego z głównych bohaterów GTA VI, jako Bryana Zampellę.

Jest również znany z publikowania kilku zdjęć w mediach społecznościowych, które wskazują wiele w tym kierunku. Ponieważ nikt nie potwierdza ani nie zaprzecza tym teoriom, powszechnie przyjęto, że Bryan gra Jasona.

Teraz, w sobotę, 20 maja, podzielił się historią na Instagramie, która już podpala Twittera. Zdjęcie pokazuje, jak wygląda w 1000% (nie literówka) jak Jason z jednego z wielu przecieków.

Wracając do naszego zakątka Rockstara, obozy z sekcji komentarzy są już podzielone. Połowa twierdzi, że nie potrzeba dalszych dowodów i że niewątpliwie jest Jasonem, podczas gdy druga połowa myśli, że „trolluje”.

Co wiemy o GTA VI?

Znając popularność serii Grand Theft Auto, prosty pięcio- lub dziesięciosekundowy film z czarnym ekranem i powoli pojawiającym się tytułem na pierwszym planie wystarczy, by podpalić Internet na wiele dni. Nie wspominając o tym, co zrobi 3-minutowy zwiastun gry…

W międzyczasie nie pojawiło się nic oficjalnego na temat daty premiery, ale najnowsze dane sugerują, że data premiery to 2024 rok. Chociaż równie dobrze może to zamienić się w okno startowe w 2025 roku, więc nie rób jeszcze nadziei.

Jeden fakt pozostaje prawdziwy: kiedy to trafi, na nowo zdefiniuje, czym jest przebój gier wideo i co oznacza sukces w branży gier.

Źródło: Auto Evolution.