Broń GTA 6: prawdziwy arsenał zniszczenia na wyciągnięcie ręki

Wkrótce ujawniony zostanie zwiastun GTA 6

Rockstar Games ogłosiło, że zwiastun GTA 6 zostanie ostatecznie ujawniony na początku grudnia przez prezesa Rockstar Games Sama Housera. Mając na razie niewiele informacji na temat gry, zeszłoroczny wyciek dostarczył graczom mnóstwo szczegółów na temat tego, czego mogą się spodziewać w GTA 6, w tym postaci, scenerii, mechaniki gry, broni i nie tylko.

Jakiej broni gracze mogą spodziewać się w GTA 6?

Według przecieków GTA 6 w grze pojawi się zupełnie nowy wygląd koła broni, a dwójka bohaterów, Jason i Lucia, będzie dysponować oddzielnymi ekwipunkami, dzieląc się jednym z nich. Gracze będą mogli przełączać pozycje w kole broni, a także będą mogli porzucić broń, kiedy tylko zechcą.

Krążą także pogłoski, że GTA 6 umożliwi podwodne strzelanie i walkę, a gdy gracze użyją innej broni, na ich plecach pojawią się karabiny szturmowe. Jeśli chodzi o broń, której gracze mogą się spodziewać, niektóre bronie pochodzą z poprzednich instalacji, które wywarły na graczach silne wrażenie, więc arsenał będzie podobny do GTA 5, ale może przynieść więcej nowej broni.

Różnorodna broń w GTA 6

W GTA 6 dostępny będzie szeroki wybór broni, od karabinów szturmowych i snajperskich po pistolety i granaty. Gracze mogą zdobyć RPG, mikropistolet maszynowy, nóż, topór, granatnik bojowy, karabinek, strzelbę szturmową, karabin szturmowy, ciężki rewolwer MKII, koktajl Mołotowa, pałkę elektryczną i nie tylko.

Micro SMG lub Uzi ma najlepszy współczynnik obrażeń we wszystkich tytułach GTA i jest najlepszą bronią do strzelania kulami do wrogów z bliskiej odległości lub straszenia cywilów podczas napadu na bank. Sceneria i historia GTA 6 mogą poprawić użycie i skuteczność tej broni. Karabinek to jedna z najpewniejszych broni w trybie fabularnym GTA. Karabin ma dobrą szybkostrzelność i bardzo niezawodną skuteczność na krótkim i długim dystansie, a gracze mogą się spodziewać, że dostaną go w swoje ręce w GTA 6.

W GTA są misje, które nie wymagają od graczy zabijania wrogów, a jedynie odepchnięcia ich od celu i wtedy z pomocą przychodzi pałka elektryczna. Pałka elektryczna może pomóc graczom łatwo obezwładnić wroga i spróbować potajemnie ukończyć misję. Ta broń w GTA 6 pomoże graczom zachować dyskrecję.

Jeśli chodzi o inną broń, strzelba również może poważnie zranić wrogów. W GTA zawsze jest strzelba, a strzelba szturmowa jest najlepszym przyjacielem gracza, gdy ma mało czasu na przeładowanie. Strzelba szturmowa ma najlepszy czas przeładowania, doskonałą szybkostrzelność i większość nabojów spośród wszystkich innych strzelb. GTA 6 z pewnością będzie miało tę strzelbę z ulepszonymi funkcjami, odpowiadającymi współczesnym czasom.

Istnieją również inne bronie i narzędzia, których gracze mogą się spodziewać, aby przedrzeć się przez drzwi i wrogów, aby ukończyć misje. Należą do nich kije baseballowe, granaty błyskowe, pistolety polimerowe, granaty dymne, kije bilardowe, łomy, granaty dymne i kilka innych. Inne ujawnione przedmioty, które gracze mogą zobaczyć w GTA 6, to między innymi piłki golfowe, klin golfowy, napęd USB, kłódka, wino, zestaw urazowy, Slim Jim i nie tylko.

Źródło: fandomwire.com