Bonnie Crombie bierze udział w piątkowych modlitwach w Mount Mosque – bayobserver.ca Hamilton, Burlington i GTA

Bonniego Crombiego zdobyła szerokie poparcie w swojej kampanii, by zostać liderem Partii Liberalnej Ontario. Została powitana przez ponad 3000 wiernych w Mountain Masjid w Hamilton w piątek. Crombie podróżuje obecnie po południowym Ontario, zatrzymując się w Richmond Hill, Windsor i Sudbury, aby spotkać się z wyborcami i podzielić się swoją wizją przyszłości prowincji.

Zdeklarowani przeciwnicy Crombiego jak dotąd są Nathaniel Erskine Smith, poseł liberałów z Beaches-East York, Ted Hsu, poseł Liberałów Ontario z Kingston and the Islands, Yasir Naqvi, poseł z Ottawa Center i Adil Shamji, liberalny poseł z Don Valley East. Każdy z tych kandydatów wnosi własną perspektywę i pomysły do ​​Partii Liberalnej Ontario.

Głosowanie na przywództwo Liberałów odbędzie się w sobotę, 25 listopada 2023 r. i niedzielę, 26 listopada 2023 r. O zwycięstwie decydować będą głosy rankingowe. Wyniki zostaną ogłoszone tydzień później, w sobotę 2 grudnia 2023 r.

Kandydaci mają czas na rejestrację do wtorku, 5 września 2023 r. Muszą zapewnić wpisowe w wysokości 100 000 USD wraz ze zwrotnym depozytem w wysokości 25 000 USD. Nowi członkowie mogą rejestrować się do poniedziałku, 11 września 2023 r., a liberalni studenci mają czas do 26 września.

Partia przeprowadzi również co najmniej pięć debat w całej prowincji. Daty i miejsca tych debat zostaną podane w późniejszym terminie. Pozwoli to wyborcom zobaczyć kandydatów w akcji, zadać pytania i zrozumieć ich wizję dla Ontario.

Bonniego Crombiego wykazał się determinacją i umiejętnością mobilizowania szerokiego grona wyborców podczas wizyty w Mountain Masjid w Hamilton. Jego kampania będzie kontynuowana w nadchodzących tygodniach, z nadzieją na zdobycie przywództwa Partii Liberalnej Ontario i rozwinięcie jego pomysłów i wizji przyszłości prowincji. Wyborcy mają teraz szansę wybrać nowego lidera Partii Liberalnej i jest to okazja, której nie można przegapić.

Źródło: www.bing.com