Bohaterowie Grand Theft Auto 6 będą mieli silną konkurencję

Bohaterowie Grand Theft Auto 6 znajdują się pod dużą presją

Dwaj bohaterowie Grand Theft Auto 6 znajdują się pod ogromną presją z kilku powodów. Oprócz uporania się ze spuścizną pozostawioną przez swoich poprzedników, duet musi udowodnić, że jest w stanie ponieść grę i zadowolić kolejne pokolenie marki. Aby Grand Theft Auto 6 prześcignęło poprzednie części serii, jej bohaterowie muszą udowodnić, że sprostają temu zadaniu.

Spekulacje na temat bohaterów GTA 6

Od czasu pojawienia się pierwszych plotek na temat bohaterów Grand Theft Auto 6 łatwo było spekulować na ich temat. Główna teoria głosi, że duet będzie przypominał Bonnie i Clyde’a, złodziei. Jednak ta wyciekająca informacja nie została jeszcze potwierdzona przez Rockstar. Jeśli przecieki okażą się prawdziwe, GTA 6 przejdzie do historii, włączając pierwszą bohaterkę serii poza GTA Online. Ich historia zapowiada się bardzo interesująco.

GTA 6 stanie w obliczu ostrej konkurencji w branży gier

Grand Theft Auto 5 nie jest pierwszą grą z serii, która eksperymentuje z podwójnymi bohaterami. Trio bohaterów Grand Theft Auto 5 utorowało drogę dwóm bohaterom GTA 6. GTA 6 będzie jednak musiało stawić czoła wyzwaniu, któremu nie podołali poprzedni bohaterowie. Rzeczywiście, Grand Theft Auto 6 zostaje wydane w czasie, gdy podwójni bohaterowie są znacznie bardziej powszechni w branży gier wideo.

Sterowanie dwoma bohaterami stało się rosnącym trendem w grach jeszcze przed zapowiedzią zwiastuna Grand Theft Auto 6. Tego typu podejście było wykorzystywane do rozwijania gier poprzez opowiadanie różnych historii każdą grywalną postacią lub eksplorowanie jej z różnych punktów widzenia. Zatem na tym poziomie GTA 6 ma duży potencjał.

Dynamika między bohaterami

Relacje pomiędzy bohaterami Grand Theft Auto 6 będą miały ogromny wpływ. Wszystko wskazuje na to, że będą to dwaj partnerzy, którzy podzielą fabułę po równo, tyle że po stronie przestępców, a nie superbohaterów. Aby jednak odnieść sukces, będą musieli prześcignąć poprzednich bohaterów GTA. W tej konkurencji GTA 6 musi odnieść sukces w dostarczaniu gry wysokiej jakości.

Źródło: gamerant.com