Bohater Red Dead Redemption 2, Arthur Morgan, powraca jako nauczyciel historii Ameryki – niesamowite szczegóły!

Nowy ekscytujący projekt edukacyjny dla fanów gier wideo, obejmujący nieoczekiwany powrót Arthura Morgana, bohatera Red Dead Redemption 2.

Niespodzianka od Rockstar Games dla fanów Red Dead Redemption 2

Rockstar Games po raz kolejny zaskoczyło swoich fanów i tym razem nie rozgrywa się w wirtualnych granicach Dzikiego Zachodu. W miarę jak trwa oczekiwanie na GTA 6 i plotki o Red Dead Redemption 3, fani zostali zaskoczeni nieoczekiwanym powrotem głównego bohatera Red Dead Redemption 2, Arthura Morgana.

Wprowadzona po raz pierwszy w 2018 roku gra Red Dead Redemption 2 zagłębia się w początki działalności osławionego holenderskiego gangu van der Linde, umieszczając Arthura Morgana w centrum porywającej historii rozgrywającej się na Dzikim Zachodzie. Teraz, w zaskakujący sposób, Arthur Morgan powraca – nie w kolejnej części, ale jako profesor historii Ameryki, jak donosi Gamingbible.

Arthur Morgan opowiada tę historię w nadchodzącym audiobooku

Rockstar Games ogłosiło nadchodzącą premierę audiobooka zatytułowanego „Historia Red Dead: A Video Game, an Obsession, and America’s Purple Past”, w którym głosu Arthura zagra utalentowany Roger Clark. Wiadomość wstrząsnęła społecznością graczy, a fani wyrazili swoje podekscytowanie w wątku na Reddicie, w którym po raz pierwszy pojawiła się informacja.

Spekulacje i oczekiwania: co odkryje Arthur Morgan?

Wątek na Reddicie jest przepełniony niecierpliwymi fanami spekulującymi na temat tego, co Arthur Morgan może ujawnić w swojej nowej roli. „Artur w końcu będzie mógł wyjaśnić, co stało się z tą zaginioną księżniczką, jeśli ją odnajdzie” – spekulował xysage. PuddinPacketzofLuv dodał: „I miejsce pobytu Gavina”. » Swapacoinforaffish wtrącił się: „Wow, to niesamowite, dodam tę książkę do mojej listy!” » Entuzjazm wśród fanów Red Dead Redemption jest wyczuwalny.

Napisany przez Tore C. Olsson audiobook ma zostać wydany 6 sierpnia 2024 r. i zapewnia około osiem i pół godziny narracji Arthura Morgana. Dla tych, którzy wolą namacalne wrażenia, audiobook będzie dostępny także w twardej oprawie. Ponieważ fani z niecierpliwością czekają na powrót Arthura Morgana w tej nieoczekiwanej edukacyjnej przygodzie, wydaje się, że Rockstar Games po raz kolejny udało się zaskoczyć i zachwycić swoją oddaną społeczność.

Źródło: www.bing.com