Bohater GTA 6 został zmodyfikowany w GTA 5


Kilka miesięcy temu Internet się załamał, gdy gracze dowiedzieli się o wycieku materiału filmowego i zrzutach ekranu z GTA 6, taki jest zapał i poziom oczekiwania związany z kolejnym wpisem Rockstar Games w swojej charakterystycznej serii. Gracze od dawna czekali na kontynuację GTA 5 i chociaż większość sklepów z grami unikała publikowania samych zdjęć, które wyciekły, można je było łatwo znaleźć w Internecie.


Podczas gdy czekamy na bardziej oficjalne wieści na temat Grand Theft Auto 6, okazało się, że w grze pojawi się co najmniej dwóch bohaterów, a jednym z nich będzie kobieta, co byłoby pierwszym w 3D GTA. Na obrazach, które wyciekły, a także z renomowanych źródeł, wiemy, że ta bohaterka to Latynoska o imieniu Lucia.

WIDEO DNIA GRACZÓW

Powiązane: Wszyscy tęsknimy za starą gwiazdą rocka

Z pewnością spowoduje to poważną zmianę, ponieważ do tej pory gry GTA zawierały męskich bohaterów. Od Claude’a, przez Tommy’ego Vercettiego, przez CJ, w erze PS2/Xbox, po Niko Bellica w erze HD, zanim otrzymaliśmy trzech grywalnych bohaterów: Trevora Philipsa, Franklina Cliftona i Michaela De Santa w GTA 5. Ta ostatnia gra ma pojawił się na PS3, PS4 i PS5, co oczywiście sprawia, że ​​oczekiwanie na GTA 6 jest jeszcze większe. Ale jeden zaradny modder dał graczom możliwość spróbowania odrobiny klimatu GTA 6.

Modder Sergio Van Dyk stworzył mod „Lucia GTA VI” dla graczy PC w GTA 5. Twórca jest ostrożny, mówiąc, że jego mod jest tworem fanów Lucii, podczas gdy wygląda na to, że Lucia zastąpiłaby Michaela. Niektórzy mogą po prostu chcieć zagrać postacią kobiecą, podczas gdy inni mogą chcieć wypróbować mod Lucia, aby lepiej wyobrazić sobie, jak może wyglądać GTA 6. Modder nakręcił także film przedstawiający swoją Lucię w akcji, który można obejrzeć powyżej.

Jeśli chodzi o prawdziwe GTA 6, wiadomości nadal często pojawiają się za pośrednictwem źródeł pośrednich. Słyszeliśmy, że mapa GTA 6 będzie prawdopodobnie o 50 procent większa niż mapa GTA 5. W zalewie przecieków GTA 6 inni programiści w tym czasie okazali swoją solidarność, dzieląc się wczesnymi kompilacjami własnych gier.

Tymczasem ci, którzy chcą dodać mod Lucia do swojej gry GTA 5, mogą znaleźć dzieło Sergio Van Dyka na Nexus Mods tutaj.

Dalej: Pojazdy GTA są nadal złotym standardem w przemierzaniu otwartego świataŹródło : https://www.thegamer.com/gta-6-protagonist-has-been-modded-into-gta-5/