Blista GTA 5


Czym jest Blista w GTA 5? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Jeśli należysz do procenta Gracze GTA którzy kochają odkrywać Los Santos w samochodach, nie jest możliwe, żebyś nie przeszedł Blista. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym małym indywidualistce.

Poniżej przeczytasz:

  • przegląd Blista GTA 5 i jego kontrole
  • Jak Blista GTA 5 wykonuje
  • Jak uzyskać Blista GTA

Informacje i sterowanie Blista GTA 5

Wszystko trzy typy z Blista zostaną zbadane pojazdy, tj Blista, Blista CompactI Blista Kanjo pod względem funkcji, możliwości i dostępności w kampanii dla jednego gracza oraz tryby dla wielu graczy.

Biorąc wskazówki z Hondy CR-XBlista jest trzydrzwiowy hatchback (wszechświat HD). Spadzisty dach i ostre narożniki nadają mu nowoczesny wygląd. Ze względu na swoją lekkość i zwinność, Blista jest zdolny do przyzwoitego przyspieszenia i prowadzenia, a także robi wrażenie prędkość maksymalna.

Różne warianty z Blista GTA 5 można znaleźć w poprzek GTA V. Przede wszystkim normalność Blista, czyli trzydrzwiowy hatchback w Grand Theft Auto V.

Podobnie, Blista Compact to kolejny wariant. Jak sama nazwa wskazuje, ma niski wzrost i sportowy wygląd, co czyni go wygodną opcją dla graczy eksplorujących ulice Los Santos i poza nią.

Nie mniej ważny, Blista Kanjo to kolejny ekscytujący wariant z nieco takim samym układem jak pozostałe dwa. To hybryda różnych Hondy pojazdy od lata 90.

Wydajność Blisty GTA 5

The Blista modele są powszechnie chwalone za skuteczność. Ze względu na swój niski wzrost i lekką budowę mogą pokonywać ostre zakręty i szybko przyspieszać korzystny w wyścigach i innych imprezach czasowych o wysokim poziomie współzawodnictwa.

Jednak każda moneta ma dwie strony, i Blista GTA 5 nie jest inaczej. Oprócz zasług, Blista samochody mieć też wady. Na przykład, Blista wypada trochę słabo pod względem siły. Mogą zostać całkowicie wyłączone po dwóch lub trzech kolizjach, które są zbyt powszechne w grze.

Pomimo wszystko, Blista gracze którzy kładą nacisk na zwrotność, a nie na manewrowość najwyższa prędkość mają wiele do lubienia w kwestii obsługi i przyspieszenia pojazdu.

Jak zdobyć Blistę w GTA V

The Blista można kupić lub wynająć od różnych GTA V lokalizacje. Z tego powodu gracze muszą zarobić wystarczająco dużo dolarów GTA poprzez działania w grze, takie jak wypełnianie misji, rywalizacja w wyścigach lub sprzedawanie rzeczy w celu zakupu pojazdu.

Jeśli ty również grać w misje ostrożnie, być może zauważyłeś ten zwarty wybuch Misja Poradnictwa MałżeńskiegoGdzie Kyle’a Chavisa jeździ na czerwono Blista.

Tutaj jest sekret aby ułatwić sobie pracę. Spróbuj poszukać Blista w „Śródmieście” obszar.Źródło : https://outsidergaming.com/blista-gta-5/