Bezprecedensowe wycieki GTA 6 i gra Iron Man EA Motive | Pokaż GI


W tym tygodniu odcinka Game Informer Show, gość specjalny Matt Storm dołącza do Alexa Van Akena i Briana Shea, aby przeanalizować bezprecedensowe wycieki Grand Theft Auto 6, które miały miejsce w weekend. W jednym z największych wycieków gier wideo wszechczasów ponad 90 filmów prezentujących tajne nagrania z kontynuacji kryminalnej w otwartym świecie zostało ujawnionych na GTAForums i szybko rozprzestrzeniło się za pośrednictwem fanów na YouTube i mediach społecznościowych.

Dodatkowo rozmawiamy o wiadomościach o współpracy między Marvel Games i EA Motive w celu opracowania jednoosobowej gry Iron Man. Podczas Playlisty zanurzamy się w nasz czas, grając w Splatoon 3, TemTem i Metal: Hellsinger.

Śledź nas w mediach społecznościowych: Alex Van Aken (@ITSVAKEN), Brian Shea (@Brianpshea), Matt Burza (@dj_dj)

Game Informer Show to cotygodniowy podcast o grach zawierający najnowsze wiadomości o grach wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alex Van Aken w każdy czwartek na pogawędkę o Twoich ulubionych grach – przeszłości i teraźniejszości – z Informator gry personel, programiści i goście specjalni z całej branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub swojej ulubionej aplikacji do podcastów.


Przejdź do sygnatur czasowych, aby przejść do konkretnego punktu dyskusji:

00:00:00 – Wprowadzenie

00:02:55 – Ogłoszenie gry Iron Man Motive Studio

00:22:46 – Wycieki Grand Theft Auto 6

00:45:03 – Spluton 3

00:57:08 – Tempo

01:06:40 – Metal: Hellsinger

01:11:59 – Pytania dotyczące sprzątania i słuchaczy

Źródło : https://www.gameinformer.com/podcast/2022/09/22/unprecedented-gta-6-leaks-and-ea-motives-iron-man-game-gi-show