Ankieta GTA Online mogła właśnie na nowo odkryć jedną z sześciu nowych funkcji GTA


Nowa ankieta GTA Online mogła właśnie ujawnić jedną z nowych funkcji, które Rockstar Games planuje wdrożyć w GTA 6. Z ankiety i funkcji pochodzi Tez2, wybitny znawca wszystkiego, co robi Rockstar Games. Według Tez2, Rockstar Games stworzyło „wybranych graczy” o GTA +. W ankiecie uczestnicy najwyraźniej wybrali funkcję, z której korzystają najczęściej, i funkcję, z której korzystają najmniej. Te dwie nowe oferty obejmują natychmiastową szybką podróż i klasyczne tytuły Rockstar.

Więc to drugie prawdopodobnie nie ma znaczenia dla GTA 6, ale możliwe, że to drugie może być. Jeśli dodasz natychmiastową szybką podróż do GTA Online, zgadniesz, że będzie to również w GTA 6. To nie tylko największa zaleta, ale nawet nie przejdziesz przez całą pracę i nie uwzględnisz jej w swoich wyróżnieniach.

Należy wybrać najlepszą, najskuteczniejszą i najmniej używaną z całej nowej oferty. Dostępne są dwie nowe oferty, Natychmiastowa szybka podróż po mapie. Darmowy wstęp do klasycznych tytułów Rockstar (Game Pass) pic.twitter.com/6GJxWLDPmo.

Tez2 (@TezFunz2) 16 listopada 2022 r

Jest całkiem możliwe, że reakcje na szybką podróż są na tyle mało entuzjastyczne, że Rockstar Games nie będzie się tym zajmować, ale biorąc pod uwagę fakt, że pojawia się na egzaminie, prawdopodobnie już zaczął się rozwijać w pewnym stopniu.

Na razie nie ma bardziej odpowiedniej ankiety i wiele spekulacji. Ta ankieta była długa iw tej chwili nie była w stanie jej rozwiązać, ale nic dziwnego, że wydarzenie nie zostało w pełni poparte. Nie sądzimy, że to się zmieni z różnych powodów, ale jeśli się zmieni, z pewnością odpowiednio zaktualizujemy historię. Aby obejrzeć następny film z Grand Theft, kliknij tutaj.

  • GTA 6 ma według plotek główną nową funkcję rozgrywki.
  • Historia prezesa Take-Two wyjaśnia, dlaczego GTA 6 jest takie długie.
  • Przejdź do GTA 6 Restored Development Around Dead Redemption 2, o której mowa w pierwszej wersji.
  • Internetowe wydarzenie Google UFO Halloween, GTA 6 Mystery, zyskuje na wiarygodności.
  • Bully 2 może zostać wydany po GTA 6; Rockstar Games Insiders opublikowało sugestie.

Źródło : https://game-news24.com/2022/11/19/gta-online-survey-may-have-just-rediscovered-one-of-gta-six-new-features/