Alectra drugi rok z rzędu znalazła się w rankingu Top GTA Employers


MISSISSAUGA, ON, 9 grudnia 2022 r /CNW/ – Już drugi rok z rzędu Alectra została uhonorowana tytułem Top Employer in the Wielki obszar Toronto.

Alectra w rankingu Top GTA Employers drugi rok z rzędu (CNW Group/Alectra Inc)

Każdego roku MediaCorp wybiera najlepszych pracodawców, którzy prezentują wyjątkowe miejsce pracy i postępową politykę kadrową. Tysiące kanadyjskich pracodawców ocenia się na podstawie następujących kryteriów: fizyczne miejsce pracy, atmosfera pracy i świadczenia socjalne, zdrowotne, finansowe i rodzinne, urlop i czas wolny, komunikacja z pracownikami, zarządzanie wynikami, szkolenia i rozwój umiejętności oraz zaangażowanie społeczności.

Alectra została doceniona za wspieranie swoich pracowników konkurencyjnymi świadczeniami zdrowotnymi i finansowymi oraz oferowanie unikalnych programów szkoleniowych i rozwojowych. Stawiając na dobre samopoczucie pracowników, Alectra oferuje rozbudowany plan świadczeń zdrowotnych, 400 $ zwrot kosztów zdrowego trybu życia, pomoc w podróży w nagłych wypadkach, opieka dentystyczna, hojne plany urlopowe, 50-tygodniowe doładowanie macierzyńskie i rodzicielskie oraz plan emerytalny.

„Wiemy, że utalentowani pracownicy są najlepszymi pracodawcami i jesteśmy dumni, że podtrzymujemy nasze uznanie jako jedno z najlepszych miejsc pracy w GTA” — powiedział Briana BentzaPrezes i CEO, Alectra Inc. „Zdajemy sobie sprawę, że to nasi oddani pracownicy nadal budują sukces Alectra. Ucieleśniają naszą silną kulturę pracy i wspierają wiele społeczności, którym służymy”.

W lutym Alectra obchodziła swoje 5cz rocznicę i podkreślił jej kumulatywną 5 milionów dolarów inwestycje mające wpływ na społeczeństwo za pośrednictwem firmowego programu wsparcia społeczności AlectraCARES. W 2022 roku inicjatywy AlectraCARES obejmowały:

  • Alectra jako oficjalny dostawca energii i dumny sponsor Igrzysk Niagara Canada 2022, instalując i obsługując sprzęt wysokiego napięcia i energii słonecznej w Henley Rowing Center w Św. Katarzyny.

  • Alectra ustanowiła stypendia na rzecz równości, różnorodności i integracji Uniwersytet Yorku oraz Uniwersytet McMaster Szkoła Biznesu DeGroote.

  • Alectry 1,05 miliona dolarów inwestycja wspierająca badania i innowacje w zakresie zdrowia psychicznego w instytucie Trillium Health Partners for Better Health.

Dodatkowo Alectra jest oceniana jako jedna z 50 najlepszych obywateli korporacyjnych w Kanada przez Corporate Knights za wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju i utrzymuje tytuł „Caring Company” przyznany przez Imagine Canada za wkład w społeczność.

Więcej informacji na temat wyboru Alectry jako jednego z najlepszych pracodawców GTA można znaleźć na stronie https://reviews.canadastop100.com/top-employer-alectra.

O Alectra Inc.

Obsługuje ponad milion domów i firm w Ontario Greater Golden Horseshoe, Alectra Utilities jest największym komunalnym zakładem energetycznym w Kanada, na podstawie łącznej liczby obsługiwanych klientów. Przyczyniamy się do wzrostu gospodarczego i ożywienia 17 społeczności, którym służymy, inwestując w niezbędną infrastrukturę energetyczną, zapewniając bezpieczne i niezawodne dostawy energii elektrycznej oraz dostarczając innowacyjne rozwiązania energetyczne. Naszą misją jest bycie sojusznikiem w dziedzinie energii, pomagając naszym klientom i społecznościom, którym służymy, w odkrywaniu możliwości jutrzejszej przyszłości energetycznej.

Alectra Inc (Grupa CNW/Alectra Inc)

Alectra Inc (Grupa CNW/Alectra Inc)

ŹRÓDŁO Alectra Inc

Cision

Cision

Zobacz oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia: http://www.newswire.ca/en/releases/archive/December2022/09/c1959.htmlŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639346a1b20547fd96715df41fea6f0a&url=https%3A%2F%2Fca.finance.yahoo.com%2Fnews%2Falectra-named-top-gta-employers-135000172.html&c=1633891994389725843&mkt=fr-fr