Aktualizacja GTA Online zapewnia potrójne nagrody w trybie adwersarza przypominającym Trona


Rockstar ogłosił, że aktualizacja GTA Online w tym tygodniu zawiera przyzwoite nagrody dla tych, którzy wykonują określone czynności w grze. Chociaż nie dodano żadnych nowych samochodów, jeśli zagrasz w tym tygodniu w GTA Online, masz gwarancję otrzymania bezpłatnie biało-czerwonej bluzy z kapturem Nagasaki.
Najważniejszym punktem aktualizacji są jednak potrójne nagrody za Ostateczny tryb adwersarza przypominający Tron, w którym czterech graczy próbuje pokonać się nawzajem, wykorzystując ścieżkę energii swojego roweru, aby zablokować ścieżki rywalom. Dobrą wiadomością jest to, że niekoniecznie musisz wygrywać, aby otrzymać nagrody, więc jeśli weźmiesz udział w rundzie Terminu ostatecznego, zdobędziesz trzykrotnie więcej GTA$ i RP.

Następnie mamy podwójne GTA$ za ukończenie misji sprzedaży mety i kokainy MC. Nagrody te będą dostępne od dzisiaj do 29 września, więc jest mnóstwo czasu, aby porzucić narkotyki w Los Santos i zdobyć te bonusy.

Ponadto Rockstar ogłosił, że wszyscy członkowie LS Car Meet, którzy w tym tygodniu wezmą udział w Pursuit Series, otrzymają dwukrotnie wyższą reputację. Ponadto ci, którym uda się znaleźć w pierwszej piątce LS Car Meet Series przez cztery dni z rzędu, odejdą do domu z Karin Previon.

W tym tygodniu gracze GTA Online mogą zobaczyć, jak cesarz Vectre, Karin Futo GTX i Dinka Jester RR radzą sobie między kolumnami. Wszystkie trzy samochody są teraz dostępne na torze testowym Car Meet.

Jeśli w tym tygodniu czujesz, że Lady Fortuna jest po Twojej stronie, nie zapomnij wpaść do Diamon Casino & Resort, aby zakręcić Kołem Szczęścia, a być może odejdziesz z GTA$, RP, ubraniami, przekąskami i wieloma tajemnicami nagrody. Ponadto w tym tygodniu na podium znajduje się Nagasaki Outlaw, buggy zaprojektowany dla osób uzależnionych od adrenaliny.

Wreszcie, w tym tygodniu zniżki obejmują 40% zniżki na wszelkie ulepszenia siedziby klubu i siedziby klubu, a także 50% zniżki na blokady kokainowe i laboratoria metamfetaminy wraz z ich ulepszeniami i modyfikacjami.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=860EC3BD2C114A6E8581D656D0F009B2&url=https%3A%2F%2Fwww.autoevolution.com%2Fnews%2Fgta-online-update-brings-triple-rewards-on-tron-like-adversary-mode-deadline-170162.html&c=15625854966966934998&mkt=fr-fr