Aktualizacja GTA Online z 16 grudnia: ujawniono informacje o łatce i sekretnych zmianach


Opublikowany: 2022-12-16T16:55:33

Zaktualizowano: 2022-12-16T16:55:50

Nowa aktualizacja GTA Online została wprowadzona 16 grudnia przez Rockstar Games, a oto pełne informacje o łatce, w tym poprawki problemów z awariami i świąteczna skórka Up-n-Atomizer.

To najwspanialszy czas w roku dla graczy Grand Theft Auto V, a zimowa aktualizacja jest w drodze i prawdopodobnie – po raz kolejny – śnieg spadnie na całą mapę.

Wyciekło już wiele nowych pojazdów na nadchodzące wydarzenie, ale zanim uroczystości w pełni się rozpoczną, zespół programistów ma trochę do zrobienia.

Rzućmy okiem na wszystko, co zawiera najnowsza aktualizacja GTA Online.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Informacje o aktualizacji GTA Online: 16 grudnia

Rockstar potwierdził szczegóły łatki 16 grudnia, korzystając z oficjalnej strony bloga dewelopera.

[December 16, 2022] – Stabilność i wydajność gry

  • Naprawiono liczne awarie występujące w GTAV i GTA Online

Jedna z konkretnych poprawek, potwierdzona przez przeciekającego Tez2, dotyczy świątecznej skórki Up-n-Atomizer. W grudniu wielu członków społeczności miało problemy ze skórą.

Kolejna znacząca zmiana pojawiła się w czacie tekstowym, wpływając na graczy na PC. Według Tez2 „Czat tekstowy powinien teraz działać poprawnie, wyświetlając wiadomości od innych graczy, a nie tylko znajomych”.

To są oficjalne i potwierdzone zmiany, które zostały wprowadzone w tej aktualizacji, chociaż gracze nadal – bez wątpienia – będą polować na tajne poprawki po jej pobraniu.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Źródło : https://www.dexerto.com/gta/gta-online-dec-16-update-patch-notes-secret-changes-revealed-2013117/