Aktualizacja GTA Online: wyścigi drag, podwójne nagrody i ekskluzywne oferty czekają na graczy

Nowe funkcje i bonusy najnowszej aktualizacji GTA Online z pewnością zachwycą graczy, wraz z pojawieniem się nowych funkcji i ekscytującej zawartości. Choć gra ma już dziesięć lat, GTA Online nadal wciąga graczy na trzech generacjach konsol i komputerów PC, co pokazuje zaangażowanie Rockstar Games w zapewnienie jej długowieczności poprzez regularne dostarczanie nowej zawartości. W miarę jak trwa oczekiwanie na wersję GTA 6, bieżąca cotygodniowa aktualizacja GTA Online udowadnia, że ​​gra nie jest jeszcze gotowa, aby wyjść z centrum uwagi.

Nowe wyścigi drag:

W tym tygodniu aktualizacja GTA Online koncentruje się na wprowadzeniu wyścigów drag, wnosząc do gry nową dawkę emocji. Gracze muszą opanować precyzyjną zmianę biegów, używać dopalaczy nitro w odpowiednim momencie i nawigować w ruchu ulicznym, aby odnieść zwycięstwo w tych szalonych wyścigach. Oprócz wyścigów dragsterów gracze mogą korzystać z różnych sposobów gromadzenia bogactwa, z nagrodami w wysokości podwójnych GTA$ i RP dla uczestników wyścigów dragsterów i kradzieży w sklepie samochodowym. Dodatkowo gracze mogą w tym tygodniu skorzystać z nowych zniżek i ofert, dzięki czemu wrażenia z gry będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Oto przegląd najważniejszych wydarzeń:

Nowe wyścigi drag: podwójne premie GTA$ i RP do 31 stycznia.

Podwójne GTA$ i RP za kontrakty Kradzież w sklepie samochodowym i Polowanie na nosorożce.

Zniżki na pojazdy z salonów, w tym Pegassi Torero (30% zniżki) i Canis Kalahari (30% zniżki).

Cele kradzieży na złomowisku: odblokuj Bravado Buffalo EVX, Lampadati Viseris i Pegassi Toros.

Nagroda LS Car Meeting Series: Znajdź się w pierwszej piątce przez cztery kolejne dni, aby wygrać Übermacht Zion Classic.

Zniżki na pojazdy, nagrody w Koło Fortuny i zniżki na furgonetki z bronią dla członków GTA plus.

Oferty te obejmują znaczne zniżki na członkostwo w LS Car Meet, właściwości sklepów samochodowych i różne modele pojazdów. Członkowie GTAplus mogą cieszyć się ekskluzywnymi korzyściami, takimi jak bezpłatna Albany Cavalcade XL, dodatkowe nagrody za fotografowanie dzikiej przyrody i podwójna reputacja na zlotach samochodowych w Los Santos.

Alarmujące zwolnienia w sektorze technologicznym:

Na początku 2024 r. liczba zwolnień będzie coraz większa, powodując niepewność wśród pracowników we wszystkich sektorach. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Szokująca sztuczna inteligencja!

Wygenerowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia gwiazd, takich jak Taylor Swift i polityków, wywołały oburzenie ze względu na ich wirusowość na niektórych platformach. Zdjęcie amerykańskiej supergwiazdy wyświetlono 47 milionów razy na starym Twitterze X, zanim zostało usunięte w czwartek. Zagłęb się w temat tutaj.

Czy sztuczna inteligencja OpenAI nie jest już leniwa?

OpenAI wprowadza GPT-4 Turbo, aby rozwiać obawy użytkowników dotyczące skłonności systemu do „lenistwa” i pozostawiania zadań niedokończonych. Ta aktualizacja zapewnia lepszą wydajność i większą użyteczność. Sprawdź wszystkie zmiany tutaj.

Dzięki nowym wyścigom drag, które dodadzą świeżej dawki emocji i mnóstwu bonusów, najnowsza cotygodniowa aktualizacja GTA Online trzyma graczy w napięciu podczas wyścigu po wirtualnych ulicach Los Santos.

Źródło: www.bing.com