Aktualizacja GTA Online The Last Dose na PS4 i Xbox One: rozmiar pliku do pobrania, nowe funkcje i nie tylko

Rockstar Games wreszcie ujawnia jedną z najbardziej oczekiwanych aktualizacji do GTA Online. The Last Dose zamknie długie DLC Los Santos Drug Wars, wprowadzone zeszłej zimy. Gracze zmierzą się z triumfującym doktorem Isiahem Friedlanderem i jego firmą narkotykową FriedMind Therapeutics, przy wsparciu Fooliganz. Aktualizacja jest już dostępna na wszystkich platformach do gier – PC, PlayStation 4/5 i Xbox One/Series X|S.

Długo oczekiwana aktualizacja

Wydane 13 grudnia 2022 roku Los Santos Drug Wars szybko rozpaliło pasje graczy. Ale sześć misji Pierwszej Dawki to tylko część historii. Gracze wiedzieli, że nadchodzi druga część, a Rockstar Games oficjalnie wypuściło ją dzisiaj wcześniej. Mimo wszystko ta aktualizacja nie wymaga dużych pobrań. Rzeczywiście, cała zawartość była już obecna w plikach gry, dodanych podczas DLC zeszłej zimy. Rockstar Games po prostu odblokowało ją publicznie zgodnie z harmonogramem.

Rewelacje z góry

Filmy kinowe do aktualizacji The Last Dose wyciekły na długo przed premierą, zaledwie kilka dni po wojnach narkotykowych w Los Santos. Dataminerzy przeszukali pliki gry i byli w stanie ujawnić większość nadchodzącej zawartości. W ten sposób pojazdy dodawane stopniowo na przestrzeni tygodni są ujawniane na kilka miesięcy przed ich oficjalnym pojawieniem się w grze.

Nowe pojazdy i ubrania

Gwiazdą pojazdu tygodnia jest Pegassi Infernus Classic. Co więcej, Brawler to samochód do wygrania, a dealer Simeon Premium Deluxe Motorsport oferuje zniżki na modele Toros, Bullet, Ruston i Coquette D10. Dwa z trzech najnowszych samochodów, Willard Eudora i Ocelot Virtue, są także dostępne w GTA Online. Gracze mogą udać się do Southern San Andreas Super Autos, aby zdobyć Willarda Eudorę za 1 250 000 dolarów.

Nie zaleca się jednak kupowania Ocelot Virtue, supersamochodu Imani Tech, od Legendary Motorsport za 2 980 000 dolarów. Rzeczywiście, po ukończeniu pięciu misji DLC The Last Dose, Ocelot Virtue będzie dostępny za darmo w grze.

Oprócz pojazdów do katalogu odzieży w grze dodano nowe markowe swetry rozpinane i dżinsy. Dostępnych jest także mnóstwo bonusów i zniżek na szereg misji, towarów i wyzwań, niektóre do 22 marca, a inne do 29 marca 2023 r.

Źródło: www.bing.com