Aktualizacja GTA Online Ostatnia dawka na PS4 i Xbox One: rozmiar do pobrania, nowe funkcje i nie tylko.

Rockstar Games w końcu wydało jedną z najbardziej oczekiwanych aktualizacji GTA Online. The Last Dose oficjalnie zakończy długi rozdział DLC „Drug Wars” Los Santos, które zostało wprowadzone jako zimowe rozszerzenie w zeszłym roku. Gracze zmierzą się z triumfującym dr Isiah Friedlanderem i jego firmą farmaceutyczną FriedMind Therapeutics, mając po swojej stronie Fooliganz. Ta aktualizacja jest już dostępna na wszystkich platformach do gier – PC, PlayStation 4/5 i Xbox One/Series X|S.

Długo wyczekiwana kontynuacja

Wydany 13 grudnia 2022 r. DLC Los Santos Drug Wars szybko ujawnił, że pierwsze sześć misji to tylko połowa historii. Zbliżała się druga część, a Rockstar Games oficjalnie uruchomiło ją dzisiaj. Mimo że DLC jest wypełnione nową zawartością, tym razem nie ma dużego pliku do pobrania, ponieważ wszystko było już w plikach gry, dodanych wraz z zeszłoroczną zimową aktualizacją. Rockstar Games właśnie odblokowało ją dla graczy w zaplanowanym czasie premiery.

Przecieki i zapowiedzi

Wyciekłe sceny z DLC „The Last Dose” zostały ujawnione z dużym wyprzedzeniem, zaledwie kilka dni po wydaniu „Drug Wars” w Los Santos, właśnie z tego powodu. Eksploratorzy danych GTA byli w stanie zbadać pliki gry i ujawnić większość nadchodzącej zawartości. W ten sposób ujawniane są również pojazdy typu „drip” na kilka miesięcy przed ich oficjalnym włączeniem do gry.

Nowości i oferty

Flagowym pojazdem tego tygodnia jest Pegassi Infernus Classic. Co więcej, pojazdem Prize Ride jest Brawler, a dealer Premium Deluxe Motorsport firmy Simeon będzie oferował pojazdy Toros, Bullet, Ruston i Coquette D10 po różnych obniżonych cenach.

Dwa z ostatnich trzech „kroplówek” samochodów, Willard Eudora i Ocelot Virtue, również ujrzały światło dzienne w GTA Online. Gracze mogą odwiedzić Southern San Andreas Super Autos i odebrać swój Willard Eudora za 1 250 000 $. Jednak radzi się graczom, aby nie udawali się do Legendary Motorsport i nie kupowali supersamochodu Imani Tech, Ocelot Virtue, za 2 980 000 $. Rzeczywiście, po ukończeniu pięciu misji DLC „Ostatnia dawka”, Ocelot Virtue będzie dostępny bezpłatnie dla graczy w grze.

Do katalogu odzieży w grze dodano również nowe designerskie swetry rozpinane i dżinsy.W wielu misjach, towarach i wyzwaniach dostępne są znaczne bonusy i rabaty, niektóre do 22 marca, a inne do 29 marca 2023 r. Aby uzyskać więcej informacji, gracze mogą sprawdź ten artykuł.

Szybkie linki

Bądź pierwszym, który skomentuje tę historię

źródło

Źródło: www.bing.com