Aktualizacja GTA 6: Wiadomości wkrótce ujawnione przez Rockstar Games?

Aktualizacja GTA 6 na oficjalnej stronie Rockstar Games intryguje fanów

Fani Grand Theft Auto to jedni z najbardziej oddanych i pełnych pasji fanów. Nic więc dziwnego, że kiedy fani GTA zauważyli małą aktualizację na oficjalnej stronie Rockstar Grand Theft Auto VI, społeczność eksplodowała, a ludzie zaczęli tracić zmysły.

Grand Theft Auto 6 zostało ogłoszone pod koniec ubiegłego roku, po latach fałszywych plotek, niejasnych zwiastunów i ciszy radiowej ze strony dewelopera Rockstar Games. Następna główna część serii Grand Theft Auto ukaże się dopiero w 2025 roku. Nie powstrzymuje to jednak pierwszego zwiastuna gry od szybkiego stania się jednym z najczęściej oglądanych filmów w Internecie. Fani analizowali każde zdjęcie, obsesję na punkcie każdego szczegółu, posuwając się nawet do obliczenia współczynnika ochrony przeciwsłonecznej kremu NPC. I ta duża społeczność graczy, głodnych nowych informacji i szczegółów na temat kolejnej gry z otwartym światem, prawie straciła rozum z radości, gdy mała aktualizacja zza kulis tymczasowo dodała nową sekcję zrzutów ekranu na oficjalnej stronie GTA 6.

8 maja fani zauważyli, że oficjalna strona gry na stronie Rockstar dotycząca GTA 6 stała się aktywna i zawierała sekcję poświęconą zrzutom ekranu, choć w tej części strony nic się nie pojawiło. Krótko po tym odkryciu strona GTA 6 zniknęła i teraz zwraca błąd 404.

Jednakże, jak GTA6Countdown zauważyło na Twitterze, zakulisowy kod strony nadal istnieje i nadal można znaleźć wzmianki o możliwości cyfrowego zamówienia w przedsprzedaży tej epickiej gry z otwartym światem. Wielu fanów uważa to za dowód, że jeszcze w tym miesiącu Rockstar Games ujawni nowe zrzuty ekranu lub więcej informacji na temat GTA 6 w ramach szerszej kampanii marketingowej wokół gry dostępnej w przedsprzedaży. Czy będziemy mieli w ogóle bardziej szczegółowe okno wydania niż „2025”?

Oczywiście, jak to obecnie bywa w przypadku każdej ważnej wiadomości o grach wideo rozpowszechnianej w Internecie, wiele osób zaczęło dzielić się fałszywymi informacjami lub dezinformacją na temat GTA 6 i małej aktualizacji strony internetowej. Niektórzy nawet zaczęli przesyłać fałszywe zrzuty ekranu z GTA 6 utworzone przy użyciu sztucznej inteligencji. Czas przypomnieć ludziom, aby podczas przeglądania Reddita lub Discorda zachowywali większą niż kiedykolwiek czujność, ponieważ sztuczna inteligencja sprawia, że ​​tworzenie fałszywych obrazów i fałszywych obrazów dużych gier jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Niemniej jednak aktualizacje na stronie GTA 6 i za kulisami Rockstar wydają się wskazywać, że firma może być gotowa ujawnić więcej na temat długo oczekiwanej kontynuacji. A kiedy to się stanie, spodziewamy się, że fani GTA znów będą wniebowzięci.

Źródło: www.bing.com