Aktualizacja GTA 5 usuwa tryb popularny na PS4 i Xbox One

Edytor Rockstar usunięty z GTA V Online

Fani Grand Theft Auto V byli rozczarowani, gdy nowa aktualizacja usunęła edytor Rockstar z wersji gry online GTA Online na PlayStation 4 i Xbox One.

Wszyscy nie możemy się doczekać, aby odejść od GTA V, a wyczekiwane GTA VI planowane jest na przyszły rok. Nic więc dziwnego, że czekaliśmy ponad dekadę na premierę GTA VI, a jej pierwszy zwiastun zapowiada świetlaną i ekscytującą przyszłość.

Nostalgia za redaktorem Rockstar

Edytor Rockstar był głównym narzędziem społeczności GTA Online, umożliwiającym graczom zapisywanie i edytowanie zrzutów ekranu i klipów. Chociaż fani zostali ostrzeżeni, aby zapisali swoje dzieła przed usunięciem trybu, smutno jest widzieć, że zniknął on na dobre.

Dlaczego to usunięcie? Rockstar napisał: „Ta zmiana jest konieczna, abyśmy mogli wspierać ciągłe aktualizacje tych gier na obu platformach”, co jest raczej niejasne. Wszystkie filmy zostały usunięte, więc mam nadzieję, że wiedziałeś o tym już przed tą aktualizacją. Jeśli chodzi o trofea powiązane z edytorem Rockstar, będzie je teraz można „odblokować w trybie reżyserskim w ramach tej aktualizacji”.

Niezadowolenie wśród fanów

„Przykro to słyszeć. Edytor Rockstar jest istotną częścią gry i uważam, że powinien był pozostać w nim dostępny do czasu faktycznego zakończenia wersji starej generacji” – napisał jeden z niezadowolonych fanów, a inny dodał: „To smutne, że Rockstar usuwa edytor Rockstar ze starej wersji – gen, gdy jest to jedna z najlepszych funkcji w grze i przez lata była dla nich bezpłatną reklamą. » Koniec pewnej epoki, to pewne.

Źródło: www.gamingbible.com