Aktualizacja GTA 5 nowej generacji może pojawić się na PC, zgodnie z ponowną oceną ESRB


Rockstar Games stawia przede wszystkim konsole nad PC przy uruchamianiu nowych gier, a teraz wydaje się, że jest to również polityka dotycząca aktualizacji. Niedawna ponowna ocena ESRB, dodaje PC do docelowych platform GTA 5 obok Xbox Series X|S i PS5.

Minął miesiąc odkąd Rockstar Games dostarczyło ulepszoną wersję Grand Theft Auto 5 na konsolach nowej generacji, a gracze wydają się być zadowoleni ze wszystkich zmian wprowadzonych w Edycji Rozszerzonej i Rozszerzonej, ale gracze na PC po raz kolejny zostali z pustymi rękami.

  • SPRAWDŹ TO: Według przecieku nowa gra Naughty Dog ma klimat fantasy

To zawsze bolesne oczekiwanie dla graczy na PC, dopóki nie otrzymają oficjalnego potwierdzenia od Rockstar Games na temat ich tytułów, a nawet aktualizacji, które ostatecznie trafią na PC. Biorąc to pod uwagę, niedawna ponowna ocena ESRB zwiększa prawdopodobieństwo uzyskania w najbliższej przyszłości ulepszeń na PC nowej generacji.

GTA V | Online: zwiastun kontraktu

BridTV

7226

GTA V | Online: zwiastun kontraktu

921728

921728

Centrum

26546

Wersja nowej generacji GTA 5 na ESRB zawiera teraz także komputery PC

Kiedy Rockstar Games zdecydowało się wypuścić nową ulepszoną i rozszerzoną wersję Grand Theft Auto 5 na konsolach nowej generacji, gra została ponownie oceniona na ESRB dla nowych konsol pod kątem nowych zmian.

Teraz niedawno zauważono na ESRB, że GTA 5 został ponownie oceniony na PC. Chociaż nie jest to oficjalna deklaracja dotycząca ulepszeń na PC, z pewnością jest to duża wskazówka dotycząca ewentualnej aktualizacji, która pojawi się w wersji gry na PC.

Ulepszona i rozszerzona edycja GTA V została uruchomiona w marcu 2022 roku na konsolach PS5 i Xbox Series X|S. Online część gry jest dostępna za darmo do czerwca 2022 roku dla subskrybentów PS Plus na PS5. Nie wiadomo jeszcze, czy aktualizacja ulepszeń będzie darmowa dla graczy na PC, czy też będą musieli za nią zapłacić podobnie jak gracze konsolowi.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=F3A3135C04C74C98B57B188B9127E658&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fgta-5-next-gen-update-could-be-coming-to-pc-as-per-esrb-re-rating%2F&c=8423030235744934611&mkt=fr-fr