Aktualizacja GTA 5 nadchodzi wcześnie, Rockstar chce zrobić z ciebie bilionera


Nadeszła nowa aktualizacja GTA 5, ponieważ Rockstar kończy wydarzenie Napady i oferuje dosłownie biliony waluty w grze graczom gry z otwartym światem. Nowe wyzwanie Napad zamknie wydarzenie Grand Theft Auto Online w grze wieloosobowej, a jeśli zostanie osiągnięty kolosalny cel społeczności, wszyscy gracze otrzymają specjalną nagrodę.

Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć udział w dowolnym finale napadu od teraz do 30 listopada, aby dążyć do celu społeczności. Tym celem jest „osiągnięcie łącznej sumy 2 bilionów dolarów GTA, aby odblokować specjalną nagrodę, która pojawi się jeszcze w tym roku”.

Nie wiemy jeszcze, jaka jest nagroda, ale Rockstar zauważa, że ​​społeczność GTA 5 może zdobyć dużo dodatkowych RP i GTA $, aby dążyć do celu, który wymieniliśmy poniżej.

Premie GTA 5 Heist Finale

  • Gracze mogą zarobić 2x GTA $ i RP za standardową robotę Pacyfiku
  • 2x GTA $ i RP za wszystkie przygotowane misje dla klasycznych napadów
  • 1,5x GTA $ i RP za wszystkie misje przygotowawcze do Skoku na koniec świata

To jednak nie wszystko, ponieważ najnowsza aktualizacja GTA 5 zawiera również więcej treści, elementów kosmetycznych i sposobów na zdobycie dodatkowej waluty w grze i punktów doświadczenia.

Jest koszulka z klasycznym napisem GTA 5 „Wasted!” czcionka na nim, 2,5x GTA $ i RP za wyścigi pościgowe oraz te same premie dla ochroniarzy i współpracowników, misje kontaktowe Martina Madrazo i tryb rocznicowy paczki myśliwskiej.

Wszystkie szczegóły ostatniej aktualizacji GTA dotyczącej napadów można znaleźć w Rockstar Newswire, która zawiera wiele zniżek i dodatkowe informacje na temat tego, co otrzymają także członkowie GTA+.

Rockstar rozprawił się również z serwerami GTA do odgrywania ról, które używają NFT, krypto i skrzynek z łupami, co wydaje się być powiązane z zawiadomieniem Take-Two o usunięciu serwera RP dla rapera Lil Durka.

Jeśli chcesz wskoczyć z powrotem do GTA Online, mamy najlepsze serwery GTA RP i sposoby ich pobierania, listę modów GTA 5 i wszystko, co wiemy o dacie premiery GTA 6, plotkach, wiadomościach i spekulacjach.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637dc69556f24d4d9f7a0532f5243a72&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fupdate-hiest-trillions&c=9718312297024598489&mkt=fr-fr