Aktualizacja Drug Wars w GTA Online daje ci ciężarówkę laboratoryjną z kwasem


GTA Online rozpoczęło wojny narkotykowe w Los Santos, rozpoczynając sześć nowych misji fabularnych, w których pomagasz hipisom w zdobyciu sprzętu potrzebnego do założenia mobilnego laboratorium kwasu w ich ciężarówce. Mówiąc hipisi, mam na myśli krwiożerczych zbirów, którym zdarza się lubić psychodeliki.

Aktualizacja zwiększyła również bezpieczeństwo popularnego napadu na Cayo Perico, który był jednym z głównych sposobów zarabiania pieniędzy, więc ludzie są, co zrozumiałe, zrzędliwi. Może zamiast tego sprzedadzą trochę kwasu?

Ci bandyci nazywają siebie Fooliganz i rozbujali się w mieście, marząc o „wspinaniu się na szczyt przestępczego łańcucha pokarmowego w południowym San Andreas”. Jako dodatkową zachętę, aby pomóc im w drodze, deweloperzy Rockstar podwajają wszystkie GTA$ i RP, które zdobędziesz za ukończenie ich misji przed 21 grudnia.

Możesz potrzebować tych pieniędzy, ponieważ okradanie Cayo Perico jest teraz znacznie trudniejsze. Strażnicy alarmują teraz, gdy widzą martwe ciała, które gracze są zdenerwowani, ponieważ obecnie nie ma możliwości ich przeniesienia. Rozumiem chęć uniknięcia kierowania graczy w kierunku zbyt łatwego napadu, ale ci gracze mają rację. Może przyszłe aktualizacje znajdą złoty środek.

Aktualizacja dodaje również kilka nowych samochodów, a Rockstar twierdzi, że „nowe pojazdy, wydarzenia na świecie i aktualizacje rozgrywki” pojawią się w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Sprawdź informacje o łatce, aby uzyskać więcej informacji.

GTA 5, które obejmuje dostęp do GTA Online, jest w sprzedaży za 13 £ / 22 $ / 22 € zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639a343284204425b62ac420043802ff&url=https%3A%2F%2Fwww.rockpapershotgun.com%2Fgta-onlines-drug-wars-update-sets-you-up-with-an-acid-lab-truck&c=14346656723585185029&mkt=fr-fr