Premiery od Take-Two Interactive w 2025 roku – zapowiedź przełomowych tytułów

Take-Two Interactive zapowiada przełomowe premiery w 2025 roku

Take-Two Interactive, firma macierzysta Rockstar Games, ogłosiła swoje wyniki finansowe za rok fiskalny 2023, potwierdzając wyższe niż oczekiwano rezerwacje netto w wysokości 5,3 miliarda dolarów. Firma ma jeszcze większe plany na rok podatkowy 2025, przewidując aż 8 miliardów dolarów w rezerwacjach netto w okresie 12 miesięcy.

Take-Two wyjaśnia, że „Rok podatkowy 2025 jest bardzo wyczekiwanym rokiem dla naszej firmy”. Firma planuje wydanie „kilku przełomowych tytułów” w okresie od 1 kwietnia 2024 do 31 marca 2025. Jest bardzo prawdopodobne, że jednym z tych tytułów będzie Grand Theft Auto 6, który może rozpocząć się już w kwietniu przyszłego roku.

GTA 5 zostało ogłoszone prawie dwa lata przed premierą we wrześniu 2013 roku, więc nie zdziw się, jeśli Rockstar zadebiutuje zwiastun GTA 6 jeszcze tego lata.

Co wiemy o GTA 6?

W zeszłym roku pojawił się ogromny przeciek na temat GTA 6, który ujawnił kilka szczegółów na temat gry. Według przecieków, GTA 6 odbędzie się w Vice City i będzie zawierać grywalne postacie męskie i żeńskie. W jednej scenie pokazano postacie rabujące restaurację, co potwierdza wcześniejsze doniesienia o dynamice w stylu Bonnie i Clyde. Kolejny wyciek sugeruje, że Grand Theft Auto 6 będzie zawierać wiele pasków wyścigów drag, a także co najmniej jedną farmę.

Take-Two Interactive zapowiada kilka przełomowych tytułów, które wyznaczą nowe standardy w branży.

Jeśli chodzi o datę premiery, nie ma jeszcze oficjalnych informacji. Jednakże, biorąc pod uwagę, że GTA 5 zostało ogłoszone prawie dwa lata przed premierą, można oczekiwać, że Rockstar oficjalnie zaprezentuje grę w 2023 roku.

Źródło: Express.co.uk.