Aktorzy Michaela i Franklina z GTA 5 reagują na ich obecność w GTA 6

Aktorzy Michaela i Franklina z GTA 5 uciszają plotki o GTA 6

Odkąd Rockstar Games potwierdziło premierę kolejnej części serii Grand Theft Auto, fani zastanawiali się, czy w GTA 6 mogą pojawić się postacie z poprzednich gier. Na te pytania odpowiedzieli aktorzy stojący za GTA 5, Michael i Franklin, zasiewając wątpliwości i zamieszanie wśród fanów serialu.

Potwierdzono, że na początku grudnia zostanie ujawniony pierwszy zwiastun gry, oferujący pierwszy oficjalny wgląd w uniwersum, w którym się zanurzymy. Wiele spekulacji wskazuje, że akcja będzie rozgrywać się w Vice City i na wybrzeżu Florydy, bazując na licznych przeciekach.

Gracze zastanawiali się, czy kultowe postacie, takie jak Michael i Franklin, mogłyby pojawić się w GTA 6, ale aktorzy unikali tej kwestii i zdecydowali się drażnić fanów w związku z ich możliwym pojawieniem się.

Ned Luke i Shawn Fonteno wypowiadają się na temat GTA 6

Podczas podcastu Ned Luke i Shawn Fonteno wypowiadali się, dementując pogłoski o ich udziale w GTA 6. Bawili się oczekiwaniami fanów, na przemian potwierdzając obecność lub brak swojej postaci w grze. Postawa ta zrodziła wiele pytań wśród społeczności graczy.

Pomimo tego, że pod koniec GTA 5 udało się uratować Michaela, wielu graczy również zdecydowało się go zabić. Utrzymanie tej postaci w GTA 6 wiązałoby się z ryzykiem wyeliminowania dużej części historii dla tych fanów, co wydaje się mało prawdopodobne ze strony Rockstar.

Aktorzy ze swojej strony trzymają swój udział w tajemnicy i radzą fanom, aby uzbroili się w cierpliwość do oficjalnej premiery gry, dlatego wydaje się mało prawdopodobne, aby któryś z dwóch aktorów pojawił się w głównym wątku fabularnym GTA 6.

Źródło: www.bing.com