Aktorzy Jamesa Bonda ponownie wymyśleni w stylu Grand Theft Auto Art


Grupa aktorów Jamesa Bonda została na nowo wyobrażona w stylu artystycznym z Grand Theft Auto. Rola Jamesa Bonda to jedna z najbardziej lukratywnych ról dla męskiego aktora określonego typu. Jest tak samo kultowy, jak wiele znanych superbohaterów i jest w dużej mierze niepowtarzalną okazją. Biorąc pod uwagę, że prawie każdy aktor angażuje się w co najmniej 10 lat i kilka filmów, zanim nadejdzie czas na przekształcenie roli, aktor mógł przegapić okno, w którym jego ciało mogłoby poradzić sobie z wszystkimi sztuczkami kaskaderskimi. Po 60 latach filmów o Bondzie 6 aktorów grało legendarnego agenta MI6 w 25 filmach, a producenci obecnie polują na kolejnego aktora o Jamesie Bondzie.

Podczas gdy czekamy, aż następny aktor założy kultowy smoking, strona fanów Jamesa Bonda MI6 HQ opublikowała kilka interesujących dzieł sztuki AI, które podkreślają Seana Connery’ego, Rogera Moore’a, Timothy’ego Daltona, Pierce’a Brosnana i Daniela Craiga w stylu Grand Theft Auto plakaty. Firma Rockstar Games stworzyła kilka kultowych plakatów promocyjnych do swoich gier, które charakteryzują się wyraźnym stylem graficznym, który jest niesamowicie uwydatniony i szczegółowy. Sztuka zazwyczaj pokazuje postać w wyróżniającym się ubraniu lub dużej scenografii akcji, co nie jest dalekie od tego, jak wyglądały te plakaty Bonda. Szczególnie te Daniela Craiga pozostają wierne stylowi z helikopterami i fajnymi samochodami w tle niektórych zdjęć. Poniżej możesz zajrzeć do siebie.

Chociaż Rockstar Games jest obecnie po kolana w następnej grze Grand Theft Auto, deweloper pracował kiedyś nad grą w stylu Bonda o nazwie Agent. Gra miała być ekskluzywnym zestawem na PlayStation 3 z czasów zimnej wojny i zawierać tajnego agenta, który zajmuje się szpiegostwem i głośnymi zabójstwami. Gra niestety nigdy nie ujrzała światła dziennego, ale Grand Theft Auto V zawiera kilka nawiązań zarówno do niego, jak i do Jamesa Bonda, włączając misję, w której udajesz aktora w filmie szpiegowskim i kradniesz w grze odpowiednik Astona Martina DB5 z działającymi gadżetami. Twórcy Hitmana, IO Interactive, również ciężko pracują nad nową grą Bond o nazwie Projekt 007.

Co myślisz o dziele sztuki? Daj znać w komentarzach lub napisz Twitter @Cade_Onder.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/james-bond-007-actors-daniel-craig-grand-theft-auto-gta-art-style/